murAman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
murAman

crAzy DEvİL

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bölüm Kuralları [Mutlaka Okuyunuz...]

YazarMesaj
crazy devil
Admin
crazy devil

Bölüm Kuralları [Mutlaka Okuyunuz...] Empty
MesajKonu: Bölüm Kuralları [Mutlaka Okuyunuz...]   Bölüm Kuralları [Mutlaka Okuyunuz...] Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 4:56 pm

FORUM İÇERİSİNDE TÜRK DİJİTAL PLATFORMLARINA AİT ŞİFRELEME BİLGİLERİNİN KONU OLARAK AÇILMASI,LİNKLERİNİN VERİLMESİ VE BUNLARA AİT ŞİFRELERİN SORULMASI,AYRICA YAZILIM TELİF HAKLARI DOLAYISI İLE FİRMALARA AiT YAZıLIMLARIN KORSAN OLARAK LİNKLERİ VERİLMESİ VEYA DOSYA OLARAK EKLENMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR...

1. Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.
2. Moderatörler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Moderatörlerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.
3. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir
4. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.
5. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
6. Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar !!!
7. Firmalar veya Yayıncı Kuruluşlar ile ilgili fikirlerinizi nezaket kuralları çerçevesinde yazmalısınız,Hakaret veya kin dolu yazılar tarafımızdan engellenir.Yayıncı kuruluşların uyguladığı politikayı lütfen eleştirmeyin !
8. Ayrıca Yerli Platformlar alanı sadece teknik sorunlar ve yayın akışları için kullanılacaktır !
9. Firmalarla bağlantılı olan bayii konumundaki üyelerde bu kapsamda reklam veya ilgili olduğu firmayı yüceltecek şeylerde yazamayacakları gibi ,ilgisinin olmadıgı başka firmalar veya markalar ile ilgili aşağılayıcı şekilde yazı yazamazlar.
10. Mesaj yazanlar firma çalışanı MOD'lar bile olsalar,açık şekilde kendi satış fiyatlarını belirtemezler.Fiyat ile bağlantılı olan her konuyu ilgili firmanın kendi sitesinden yada mail yolu ile halletmeniz gerekmektedir.
11. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.
12. Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ !!! Yönetim ticari olarak kullanım veya kural dışı kullanıma yönelik şikayet aldığı veya gerekli gördüğü durumlarda PM'leri (Özel Mesajları) okuma ve gerekiyorsa yayınlama hakkına sahiptir.
13. Üyelerin Forum içine yazdığı bilgiler yada link verdiği dosyalar kullanıcıyı zor durumda bırakacak yada cihazlar için tehlike arz edecek bilgi veya dosyalar ise,ÜYE mutlak surette uyarı yazısı yazmak zorundadır !!!
14. Bölüm kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !
Ayrıca genel forum kuralları bölümümüz içinde geçerlidir. Herhangi bir ihlal halinde gereği yapılacaktır.
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
http://www.muraman1.yetkin-forum.com

Bölüm Kuralları [Mutlaka Okuyunuz...]
1 sayfadaki 1 sayfası