murAman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
murAman

crAzy DEvİL

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sampras Federer'den emin

YazarMesaj
crazy devil
Admin
crazy devil

Sampras Federer'den emin Empty
MesajKonu: Sampras Federer'den emin   Sampras Federer'den emin Icon_minitimeC.tesi Ekim 27, 2007 11:17 pm

Sampras Federer'den emin 19456

Kariyerinde 14 Grand Slam şampiyonluğu bulunan ABD'li eski raket Sampras, hiçbir zaman kırılamayacağını düşündüğü rekorunun Federer tarafından yenileneceğine artık kesin gözüyle baktığını söyledi.

Sampras, ''90'lı yıllarda elimden geleni yaptım ve kimsenin 14 şampiyonluğun üzerine çıkabileceğine inanmadım. Artık, bu rekoru kırabilecek bir oyuncu varsa onun da Roger olduğunu düşünüyorum. Mükemmel bir insan. Mütevazi kişiliğiyle en sevdiğim şampiyonlardan'' diye konuştu.

Federer'in, 14 veya 15 şampiyonlukla yetinmeyeceğini söyleyen Sampras, bunun kendisini üzmeyeceğini, daha çok saygı duyacağını, İsviçreli raketin sağlık sorunu olmaması halinde rekoru 18'e çıkarabileceğini belirtti.

Amerika Açık Tenis Turnuvası'nın final maçında Sırp Novak Djokoviç'i 3-0 yenerek 12. Grand Slam şampiyonluğunu kazanan Federer, henüz 26 yaşında. Sampras ise 14. şampiyonluğunu kazandığında 31 yaşındaydı.
http://www.muraman1.yetkin-forum.com

Sampras Federer'den emin
1 sayfadaki 1 sayfası