murAman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
murAman

crAzy DEvİL

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Billups: Pistons'ta kalmak istedim

YazarMesaj
crazy devil
Admin
crazy devil

Billups: Pistons'ta kalmak istedim Empty
MesajKonu: Billups: Pistons'ta kalmak istedim   Billups: Pistons'ta kalmak istedim Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 1:40 pm

Billups: Pistons'ta kalmak istedim 17394

Oyuncu opsiyonunu kullanarak serbest kaldıktan sonra 60.5 milyon dolar karşılığında kulübü Detroit Pistons'la 5 yıllık sözleşme imzalayan All-Star oyuncu Chauncey Billups, serbest kaldığı dönemde dahi, daima kulübünde kalmak istediğini belirtti.

Sözleşme imzaladıktan sonra ilk kez basına açıklama yapan tecrübeli oyun kurucu, Pistons'ta bir geçmişi olduğunu ve burada sergilediği başarılı performansla ligin en önemli oyuncuları arasına girdiğini söyledi.

Pistons'ın Basketbol Şube Başkanı Joe Dumars ise, Billups gibi kendilerinin de yıldız oyuncunun takımdan ayrılacağını hiç düşünmediklerini ve tecrübeli isimle sözleşme yeniledikleri için çok mutlu olduklarını ifade etti.

Önümüzdeki sezon Pistons'ın şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olacağına inandığı için takımda kalmak istediğini vurgulayan Billups ayrıca, Detroit’in harika bir pazar olduğunu ve Pistons’ın elde edeceği başarıların bir parçası olmak istediğini dile getirdi.

Geçtiğimiz sezon 70 normal sezon maçında görev yapan Billups, 17 sayı – 7.2 asist – 3.4 ribaunt ve 1.20 top çalma ortalamalarıyla oynadı. Yüzde 42.7 saha içi isabet oranı yakalayan tecrübeli oyun kurucu, serbest atış çizgisinden yüzde 88.3 ile şut kullandı.

Play-off'ta Pistons'ın oynadığı 16 maçın tamamına ilk 5'te başlayan All-Star oyuncu, maç başına 18.6 sayı – 5.7 asist – 3.3 ribaunt ve 1.19 top çalmayla takımına katkı yaptı.
http://www.muraman1.yetkin-forum.com

Billups: Pistons'ta kalmak istedim
1 sayfadaki 1 sayfası