murAman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
murAman

crAzy DEvİL

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
crazy devil
Admin
crazy devil

Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:12 pm

Bir umuttur yaşamak...

Hep mutluluğun doruğundayken değil bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümseyeceksin

ne zaman tahliye olacağımı yüce yaratıcı ve mahkeme heyetinden başkası bilemez

öbür dünyada zebanilere bile gülümseyeceğim..

bir insanın onuru mensubu olduğu milletin yüceliği ve şerefi ile eşdeğerdir

bedelini ödediğim hiç bir şeyi değiştirmeyi düşünmüyorum..

Yasadığımız bu dünyadan ebedi istirahatimize gecerken sonsuzlukta yankılanacak tek şeyin onurumuz için verdiğimiz mücadele olduğunu unutmamalıyız.

kahramanların görünmez orduları vardır

Yüreğini kaburgalarının arasından çıkarıp avuçlarına almış tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ederim...

Benim hiç bir zaman yıkılmam diye bir iddam olmadı benim iddam ben yıkılsam bile bana yaslanan dostlarımın yıkılmasına asla izin vermem olmuştur.

MANGAL YÜREKLİ ADAM

Bu dünyaya bedenen tam olarak geldiğime ancak ruhumun bedenimle buluşmadan önce yara aldığına,bir parşanın zarar gördüğüne kanat getirdim.Bence bu dünyanın bir yerlerinde bu şekilde yaşayan bir çok insan var bu nedenle bu sıfatı kullanıorum.RUH ADAM

ÖZTÜRKLER haraketi ATATÜRK ün ölümünden sonra tüm türkcülerin çektiği eziyete,horlanmaya,anlaşılmamaya ve zulme talip olur başka hiç bir şeye talip olmaz.
http://www.muraman1.yetkin-forum.com
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:12 pm

1) hiÇ kimse içiN hayaL kurmadım..cünkü hiÇ kimSe iciN hayaL kurmadim...

2)Ñé yàñıñızdáyım ñè dé kàr$ıñızdá bèñ hép kènárdàyım !

3)Sevgimi ? ölümüne. aşk mı ?= çok ateşli para harcamak mı? limit tanımıoruz. Eğlenmekmi? sabahlara kadar..

4)kavga mı?= atara atar,satıra satır. dostluk mu?= dostumuz için can veririz. korku mu?= sadece ALLAH..

5)VarLiğimda Kıymetimi BilMéYéNLéRi YokLuğumLa TéRbiYé éDéRim.!

6). Krallar Yokken Efelenir Çakallar.. Verilen Her Aranın Bir Sonu Vardır Krallar Mekana Gelince Ayaga Kalkar Köpekler!!

7) ¥îLmâdîm! tûkênsê ûmîtLêr, ¥ørûLmâdîm! ÿørûLsâ yûrêgîm, §âÿmâdîm! gûn øLdû sênêLêr..

CoolİnSaNLaR BaŞaKLaRa BeNZeRLeR;İçLeRi BoŞKeN BaŞLaRı HaVaDaDıR,İçLeRi DoLDuKÇa EğiLiRLeR..!

9) O kız Beni Aşar Cunku O Bir KaŞar!deLi KanLı Adam ManItasIzda Yaşar..!
10)Unutma kurŞun hér qüLdüqündé ßir kaLp aqLatır!

11)DoğarKéN AğLaDik YasarKéNmi GuLüCéz . .

12)PsiKoPaT OLuRuM GöZüM GöRmEz SözüMüN GeCmEdİgİ YeR oLMaZ.

13)SéN Kéndi ŞéRéFini 3 Kurusa SaTaCak KAdar BaSitSéN BéN ''O'' ŞéRéfini SAtin aLaCak Kadar BüYüğüm..

14)DüN AKŞaM SeNi DüŞüNüP SaNa İÇTiM aMa ŞeReFiNe DeGiL SeReFSiZLiGiNe...

15)ßìtm£dì d£rtL£r døstLår nåm£rtL£r h£psì s£rtL£r . Tuttuqum dåL kåLmådI Ist£dIm åmå øLmådI yåpåmådIm åññ£ åff£t.

16)Ne kalana git derim; Ne gidene kal derim; Kalacak olan YERINI; Gidecem olan YOLUNU belirlemistir.!

17)Mal Sahibi, Mülk Sahibi Hani Bunun İlk Sahibi ? Malda YALAN, Mülkte YALAN al birazda sen oyalan...

18)Yüzüme Kar$I YaßıLan Sah†e ßi GüLücük Yerine, Yüzüme Kar$I GösteriLen Gercek ßir Nefre†i Tercih £derim.

19)Unutmayinki, Oyun Bitiminde, Piyonda Vezirde Ayni Kutuya Girer

20)Kimİ aSkere gİder kİmİ Rast gehLe bİz aSkerden gehLdİk Şimdİ hayat terS geLe ^^ana^^ benİ aFFet hayat yaLLan dünya doLLan ^^baba^^benİ Üzme MekanIm yaLLan genÇLigim haram ^^abi^^benİ üzme arkadaŞım SathTE kIz arkadaŞım kahbEEE oLmuŞŞ

21)Paranı ver,Gönlünü ver,Selam ver,Canını ver ama SIRrını verme

22) Herkes Aynıyken, Ben FarkLıydım.. $imdi Herkes Fark Pe$inde, Ben Yine Aynıyım.
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:14 pm

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

Sevipte Sevdigini Söyliyemiyeni Sevilen Affetsin!! Sevmeyipte Sevdigini Söyliyeni Allah Kahretsin..!!

BeNDeN SaNa SöYLeMeSi ZoR YaZMaSi KoLaY BiR SöZCüK..HOsÇAkAL...

Giden Gitmiştir, Gittiği Gün Bitmiştir. Ben Gideni Değil , Giden Beni Kaybetmiştir..
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:15 pm

1) Sên dîyê sârıldıgım søkâk kâdınLâr`I îLê yâşıyørum !

2)Zaten a$klar hep uzaktan ya$anır.

3)DeLi ß1r Yaqmur oLsam Sen'i YerLer kadar Severdim DeLi ß1r Rüzqar oLsam Sen'i eSTiqim YeLLer kadar Severdim AmA ßen Sadece DeLiyim Sen'i aLdIqIn NefeS Kadar Seviyorum.!

4)bOsLukLàrdáÑ bOsLuk beğêÑdîm våzCåydIm bugûÑ hêrSeµdeÑ..¿

5) ßir kErE SevEr İnsan , ßen sEndE dEnEdim $ansımı

6)ßen S£çmedim ßu KovaLadIqIm YoLLarI .. F€L£k kIrdI €L a††IqIm daLLarI.

7) ßir Umut iS†£dim q€ç kaLdIn DediLer ' ßeni GayrI Me$rU aL€me †erKe††iLer!.. ''

8)SevDamiz Gazi Aşkimizz ŞEhittir Bizim.. KaTiLiDé SéNsin Béé GuZéLim
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:17 pm

a ğ å Å Â ª Ä Á À ã Ã A b ß (3 B c Ç ç © ¢ C d ğ Ğ D e ë é ê è ê € £
Ë É Ê È E f ƒ F g G h µ H i | | ï ê î ì ¡ ¦ Ï Í Î Ì I j ¿ J k |{ |< K l £ ¿ L m
(v) M n ñ Ñ N o ø Ø º ° ¤ Õ () O p ş Ş P q ¶ Q r ® R s § $ S ş Ş ¤ §
t ~|~ ¯|¯ T u ü ú û ù µ |_| Ü Ú Û Ù U v V w W x × X y ÿ ¥ Y z Z
æ Æ Œ ® © ™ ¿ ? ½ ¼ ¾ ¬ ¨ ¯ · « » ¹ ² ³ ‡ ? ± ÷ ¦
(¯`·._.·[ (Kutucuğa Isminizi Yazın) ]·._.·´¯)
¨°o.O (Kutucuğa Isminizi Yazın) O.o°
×÷·.·´¯`·)» (Kutucuğa Isminizi Yazın) «(·´¯`·.·÷×
· ··^v´¯`×) (Kutucuğa Isminizi Yazın) (×´¯`v^·· ·
,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ (Kutucuğa Isminizi Yazın) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸
- - --^[ (Kutucuğa Isminizi Yazın) ]^-- - -
•·.·´¯`·.·• (Kutucuğa Isminizi Yazın) •·.·´¯`·.·•
`·.¸¸.·´´¯`··._.· (Kutucuğa Isminizi Yazın) `·.¸¸.·´´¯`··._.·
(¯`·._) (Kutucuğa Isminizi Yazın) (¯`·._)

¯¨'*·~-.¸¸,.-~*' (Kutucuğa Isminizi Yazın) ¯¨'*·~-.¸¸,.-~*'
Oº°‘¨ (Kutucuğa Isminizi Yazın) ¨‘°ºO
׺°”˜`”°º× (Kutucuğa Isminizi Yazın) ׺°”˜`”°º×
.·´¯`·-> (Kutucuğa Isminizi Yazın) <-·´¯`·.
<º))))><.·´¯`·. (Kutucuğa Isminizi Yazın) ¸.·´¯`·.¸><((((º>
- -¤--^] (Kutucuğa Isminizi Yazın) [^--¤- -
~2ºº5~ (Kutucuğa Isminizi Yazın) ~2ºº5~
._|.<(+_+)>.|_. (Kutucuğa Isminizi Yazın) ._|.<(+_+)>.|_.
..|..<(+_ (Kutucuğa Isminizi Yazın) _+>..|..
-·=»‡«=·- (Kutucuğa Isminizi Yazın) -·=»‡«=·-
•°o.O (Kutucuğa Isminizi Yazın) O.o°•
––––•(-• (Kutucuğa Isminizi Yazın) •-)•––––
(¯`•¸·´¯) ( Kutucuğa Isminizi Yazın) (¯`·¸•´¯)
··¤(`×[¤ (Kutucuğa Isminizi Yazın) ¤]×´)¤··
—(•·÷[ (Kutucuğa Isminizi Yazın) ]÷·•)—
·ï¡÷¡ï· (Kutucuğa Isminizi Yazın) ·ï¡÷¡ï·
·!¦[· (Kutucuğa Isminizi Yazın) ·]¦!·
°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ ( Kutucuğa Isminizi Yazın) °º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
»-(¯`v´¯)-» (Kutucuğa Isminizi Yazın) »-(¯`v´¯)-»
°l||l° (Kutucuğa Isminizi Yazın) °l||l°
•°¤*(¯`°(F)( (Kutucuğa Isminizi Yazın) )(F)°´¯)*¤°•
—¤÷(`[¤* ( Kutucuğa Isminizi Yazın) *¤]´)÷¤—
¸.´)(`·[ (Kutucuğa Isminizi Yazın) ]·´)(` .¸
·÷±‡± (Kutucuğa Isminizi Yazın) ±‡±÷
+*¨^¨*+ (Kutucuğa Isminizi Yazın) +*¨^¨*+
¸.´)(`·•||[ Kutucuğa Isminizi Yazın ]||•·´)(`.¸
×÷·´¯`·.·•[ Kutucuğa Isminizi Yazın ]•·.·´¯`·÷×
•´`·.·´`• •´`·.·´`•
[`‘‚‘°•.•°‘‚‘´] Kutucuğa Isminizi Yazın [`‘‚‘°•.•°‘‚‘´]
.·´`·.·´¯`·.› Kutucuğa Isminizi Yazın ‹.·´¯`·.·´`·.
[`·.] Kutucuğa Isminizi Yazın [.·´]
·]¦÷¦[· Kutucuğa Isminizi Yazın ·]¦÷¦[·
•´¯¥¯`• Kutucuğa Isminizi Yazın •´¯¥¯`•
•^v^–[ Kutucuğa Isminizi Yazın ]–^v^•
×,.·´¨'°÷·..§ (Kutucuğa Isminizi Yazın) §.·´¨'°÷·..×
«------•}I|[ Kutucuğa Isminizi Yazın ]|I{•------»
«·´º´·•[• Kutucuğa Isminizi Yazın •]•·´º´·»
_(¯`·._ Kutucuğa Isminizi Yazın _.·´¯)_
[]?º°˜ Kutucuğa Isminizi Yazın ˜°º?[]
(¯`v^÷• (Kutucuğa Isminizi Yazın) •÷^v´¯)

NOT: Nickinizin 2 katı büyüklüğünde olması için aşağıdaki şekildeki gibi yapın...
? ? (boşLuk)Nick(bosLuk) ? ?

NOT 2: Nickinizde Diğer Değişiklikler için Aşağıdakileri yapın..!!Kolay Gelsin
RenkLer İçin Kodlar (Sadece Nickin başına Kopyalayın )
·$0 - White
·$1 - Black
·$2 - Blue
·$3 - Green
·$4 - Red
·$5 - Maroon
·$6 - Purple
·$7 - Orange
·$8 - Yellow
·$9 - Light Green
·$10 - Teal
·$11 - Ice Blue
·$12 - Dark Blue
·$13 - Pink (Fuchsia)
·$14 - Grey
·$15 - Light Grey
·$20 - Light Pink
·$24 - Light Yellow
Bunlar da Benden OLsun
·# - Bold (KALIN)
·& - Italic (EĞİK)
·' - Dashed (ÜSTÜ ÇİZİK)
·@ - Underlined (ALTI ÇİZİK)
güle güle kullanın arkadaşlar...

??§êzqîÑ??
verildiyse özür dilerim

by___charisma
Kullanıcının Profilini Göster
Kullanıcıya Özel Mesaj Gönder
Find More Posts by by___charisma
12-03-2006, 21:22 #12 (permalink)
by___charisma
ForumTA Yenisi

Giriş Tarihi: Nov 2006
Rep Puanı : 17483
Rep Derecesi :

romantik nickler muhteşem
--------------------------------------------------------------------------------
1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENİnle YaşIyO...
2- Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın
3- Kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım
4- Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
11- Sert Rüzgarlar Karanlık Geceleri Severmiş , Aynen Benim Seni Sevdiğim Gibi...
12- Hüzünleri Karlara Yazdım,Güneş Çıkınca Erisin Diye,Seni Kalbime Yazdım Oradan Hiç Silinmeyesin Diye...
13- Aşkımız İçin Kan Akıt Dersen Dünyanın Atar Damarını Keserim İlle de Senin Kanın Dersen Ben Seni Kara Toprakta da Severim...
14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.
15- Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
16- Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
17- Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.
18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..
19- Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...
20- Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
21- Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
22- Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
23- Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
24-Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...
25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
26- Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
28-Eğer birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!
29- Yapraklar Dökülür,Güller Solabilir,Seni Herkes Unutabilir,Ben Asla!
30- Sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!
31- Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..
32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
34- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
????§êzqîÑ????
verildiye özür dilerim abilerrrrrrr

by___charisma
Kullanıcıya Özel Mesaj Gönder
Find More Posts by by___charisma
12-04-2006, 15:25 #13 (permalink)
mc_ibr@him
Banned

Giriş Tarihi: Dec 2006
Rep Puanı : 2943
Rep Derecesi :

En güzel nickler
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:18 pm

--------------------------------------------------------------------------------
*love is nothing without fucking
*şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!
* "A"cıya "Ş"ikayetsiz "K"atlanmak=AŞK
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur.
*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENı DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERıYOR BANA BıLıRMıSıN..BıR GÜN SENDE SEVERMıSıN
SENı SEVMEK ıSTıYORUM KALBıM DURANA KADAR PEŞıNDEN KOŞMAK ıSTıYORUM DıZLERıM ÇÜRÜYENE KADAR SENıNLE KONUŞMAK ıSTıYORUM DıLıM TUTULANA KADAR SENı ÖPMEK ıSTıYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENıNLE ÇIKMAK ıSTıYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLıYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGıLıM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERıKA KADAR GÜZEL. AFRıKA KADAR SICAKSIN. NE VARKı SEVGıLıM . ANTARTıKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
*ınsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
ınsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...
*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara ıNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye ıNat Gün Hala AğArmakta, Ben ıSe Kadere ıNat Hala Senı SevmekteyıM. ıNat Bu Ya MahşEre Kadar Senı SeveceğıM!
*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
*Ne Güneşi ıstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları ıstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni ıstiyorum Yalnızlığıma!!!
*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSıN..
*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...
*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum
*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.
*Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır...
*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;"Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş.
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
*seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın
*Bütün Kızlar Çicek Olsun Arı Olmazsam Namerdim... (turkboy)
+repleri unutmayın

mc_ibr@him
Find More Posts by mc_ibr@him
12-11-2006, 10:39 #14 (permalink)
karamursel_
ForumTA Sever

Giriş Tarihi: Feb 2006
Rep Puanı : 41532
Rep Derecesi :

NickLér GéRi Dondu Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Wink Bomßa St By KaraMurSél
1) ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.
2)Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..
3)Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.
4)GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!
5)Gozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.
6) Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
7) Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ ñãsîl bîrîsîñ?
8)Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .
9)ßéni kãybetmeyi Gözé ãLãnı, kãzãnmãk için AsLã uğrãşmãm
10)§!L~~ ÂdImI~~ ßã$tãn~~ ¥ãSs~~ kãLßiné , ßã$~~ hÂrf!~~ ßü¥ük~~ QLSuN.
11) Tek Yürek Tek Bilek!Kralına Tek Kurşun..
12) kéLam yétér mi sandIn ka¢ pakét tütün ßitérdé dérdi ßitméz insanIn .
13)b1r hayat sectim ! hayat'larin icinden. sebebsizce ya$iyorum õLmek isterken deLice .
14) RüzgarLarı ßekLerim Penceremde, GeLmiceğini ßiLe ßiLe..GeLsede Deva OLmaz Kokunu Getiren RüzgarLar, GözLerimdeki Yaşı SiLmeye
15) yıllar önceydi cokta güzeldi simdi düsününce. Benimsin demistin bende Senin renkli RENKLI RUYALAR Oteli'nde . .. .
16)Paylaşmanın Asaletini Hiç Bir zaman ßenciLLiğin ÇirkinLiqine Tercih Etme & Öyle ßir SevqiLi Seçki Sen Onun İçin Ölümü Düşünürken O Senin İçin Çoktan Ölmüş Olsun..
17) Bir Oyun Deilmi Hayat Sahnelenmeyen Oyuncu Olmak Dururken Seyretmek Neden? Herşey Boş Dünyada Herşey Boş Hayatta Yaşadığım Kar Yanıma.... .
18)YAŞAMAK ANLAMAKSA ANLADIĞIN KADAR YAŞARSIN...ANLAYANA
19)DuyguLarı açığa veren gözLer oLmaSa kaLp hisLerin Mezar taşı oLurdu..
20) hêpsí gídící sên kâLıcı,hêpsí ânLık sên hâyât døLu,hêpsí çøcukçâ sên gêrçêkçê,hêpsí ôyLêsíne sên ôLêsíyê..
21)iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir
22)GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı
23)İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
24) ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±
25) NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk . . ..
26) Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..
27) Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!
28) Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..
29)ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???
30)Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!
31) Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi
32)CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar
33)S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !
34) Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
35) DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR.
36) £y Karanlık Gecenin Hayırsız Zalim Kızı .. Sorgusuz SuaLsiz Asigim saNaaa uLannn (;
37)Piyasanin KraL'i OrTamin Adami Warmi itariz oLan .
38)A$k Mi ? O DéDigin Gazoz AgaCi Burda YétismiYor ! ..
'ÇoBaN oLuR KoYuN GüDeRiZ,KaFaMıZ BoZuLuR EsRaR iÇeRiZ,BuNaLıMa GiReR JiLeT ÇeKeRiZ...''IzmitLiyiz''öLüMüNe SeVeRiZ
39) Ya Sahip Olursun ßana ßu Hayatta Ya Hayal oLur KaLırım RüyaLarında Ya $arkın oLur DoLanırım DudakLarında Ya Uzaktan geLen Ses oLur KaLırım kuLakLarında
40)Olume sozum yok sadece... Avuclarim kaniyor.
41) Ben Sevdiğim Uğruna Yanmışım .1Siz Yanmasanız Nolur...Ben Sevdiğim Uğruna Ölmüşüm Siz Öldürseniz Ne Olur.!
42)Hér qüné ß!r öMür w£r!yorum, warLıqına Dua , yokLuquna !Syan £d!yorum
43)a$k ÇekiLmez ßuraLarda ßen Hep Seni Aradım.. Duvarlara Senin iÇin Resim Çizip Agladım.. Sen uyurKen ßen Düşündüm.
44) Sânâ ßêdduâLar ßîLê Çok $êytânâ SâttÎm Sênî , Ondân ßâşkâ KîmSên Yok...! Artîk Oynâmânâ Gêrêk Yok, Çûnkû; Gêri Dônûş YoLûn Yok...!
45)HHHerkezzz aAAynıykennn BBBizzz FFFarklıydıkKK ŞŞŞimdiii HHHerkezzz FFFarkkk PPPPeşindeee ßßßizzz YYYineee AAAynıyızzz
46) ŞeReFSiZ DoSTLaRıN oLaCaĞıNa DeLiKaNLı DüŞMaNLaRıN oLSuN!
47)'ßizi iTE KÖPEGE reziL etmeyin. İTİN hatrı YOKSA sahibinin hatrı varki BURDAYIZ.bir Günde kraL OLmadıkki, bir Günde tahttan ineLim!
48)S£vm£diğin ßIrIn£ AsLa S£nI S£vIyorum D£m£..İçInd£ oLmAyAn DuyguLAr vArmI$ gIßI Söz £tm£.KIms£nIn HAyAtInA KALßInI KIrmAk İçIn GIrm£
49)Biz KimLeriz? Diye Sorma, Biz Hayata Boş VermişLerdeniz. Hayat Nedir? Diye Sorma, Biz Hayat Deryasinda YüzenLerdeniz. Bizi Arama Lüks MeyhaneLerde, Biz Dost Şarabı içenLerdeniz.
50) NamLudan Çıkan Kurşun Sadece NamLuya Geri Girmez.. kaLpden çıkan Sesde hiç Susmaz ...
51) hâyâttâ êñ gúzêl dúşúñ , bêñlê yâsâdıklârıñı úñút ! yâsâmâdıklârıñı dúsúñ ...
52) Kim Demish UyusTurucu ZaraRLı DiYe..Ben HerSeYimi aYıkkeN kayBeTTim
53) Kahpe Hayat : Ya güldürür ? Ya Ağlatirsin ? Neden Hep Ağlayanlardan Olduk.!
=== éMéGé SayGi=== . . .
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:18 pm

1) yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

2) yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

3) sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış

4) нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

5) öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

6)yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

7) Sen beni sevmeyip başkasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

Cool Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

9)
Gözyaşlarının değerini bil,onları haketmeyenler için ağlama...

10)
Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı

11) 'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...'

12) Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

13) Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

14) Zalimsin Ama Lazımsın Bana,Hainsin Ama Zaafımsın Anla...!

15) SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN

16) Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

17) hayatı öyle bir yaşaki hayat seni kıskansın öyle bir sevki ölüm sana acısın öyle bir dost olki dostun olmayan utansın

18) Hâ¥âTTâ ïKï KöR TâNıDıM ßïRï ßêNï GöRMê¥êN §êN...DïĞêRï §êNDêN ßâŞKâ§ıNı GöRMê¥êN ßêN

19) Düşündüm, ikimizin Çözümü Yok ! BuLdunda AnLatacak Yüzün mü Yok

1)Yeni yıL iptaL ediLdi.Çünkü eskisini buLdular..!

2)Ekonomi kiLitLendi.RESETLiyeLim Lütfen..

3)Eskiden ekmek asLanın ağzındaydı.Şimdi asLanda aç

4)Vatandaş öLdü.ALLAH TAKSİTLERİNİ affetsin.

5)Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR.

6)BiLmemek ayıp değil,yeterki çaktırma.

7)şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim! Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Biggrin

Cool Bir Aşkı iKi Kalpte YaSaTaMaDiK Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Biggrin

9) A$k TeKn!k B!r HaD!sEd!R

10)[color=#a52a2a]Ve tanrı kadını yarattı. O da kalktı kaynana oldu...

11) Akil yaşta değil baştadır, Ama akli başa yaş getirir...
12) Korkunun ecele faydası yoktur,sadece iç çamaşırları kirletir...

13) İstikbal göklerdeydi, ozondaki delikten düştü...

14) Sigara içme torununu gor, Sigara iç dedeni gör...Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Biggrin

15) Ne kadar sallarsan salla, Dört yanlış bir doğruyu götürür...

16) Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapın. çok zevkli oluyor...

17) Kızını dövmeyen, torununu erken sever... Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Biggrin Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Biggrin

18) Bizim ülkemizde kadın erkek eşitliği halinde Penaltılara gidilir...

19)Sigara kanser yapıyor hayat ise verem ..

20) Kendini mutlu hissediyorsan, merak etme birazdan geçer. Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Biggrin

21) Senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.

22) Eğer turist sezonundaysak neden onları avlayamıyoruz? Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Biggrin

23) Bunca Îçine Ettiğimiz Dünyanın Niçin Sifonu Yok

24)
[color=blue]Çok yaratıcıyımdır, acayip sorun yaratırım

25) Bütün notlarım zayıf, napiiiim notlarım rejime girmişler

26) Sekiz dil bilen adamı öldürdü,toplu katliam suçundan yargılandı.

27) Hack'e giden hacklenir.

28) Vakitsiz kilitlenen bilgisayar resetlenir.

29) Sigaraya ayrı, içkiye ayrı paramı veriyorsun. Tütün kolonyası iç...

30)
Yarışlar tekrarlansaydı, kazanmayan kalmazdı.

1)
hayaTı gösya$LarınLa değerLendiReceine..kahqahaLaRınLa cesaLandıR

2) hq öLe engin 1deniZdirqii..ne ba$Langıcı war neDe Sonuu..!

3) SiYaH BeYaZ BiR FiLm gIbIyDiN HeRkEs uYuRkEn iZlEdIğIm sEvGiLiM BeNiM ÇoK ÖzLeDiM ....

4) Sil baştan sevmek gerek bazen Hayatı sıfırlamak Sil baştan sevmek gerek bazen Her şeyi unutmak

5)
Git RüzGar Ona SeVdiGiMi SöLe Ona NEFeS Gißi MuHtAÇ OlDuguMu UgRuNDa ÖleßiLeCegiMi

6) SöLeAma $uNuda UnuTMa EgeR ßeNsiZ MuTLuYSa SuS Ve SeSSizCe gErİ DöN..!

7) Aşkın ilk soluğu Mantığın son soluğudur///...SeN eLmAyI seWiOsUn DiE elMaNınDA sEnİ SewMesİ şArtMı...!!!!

Cool
[color:d654=#000000:d654]KiZLaRiN KaLbI TeLeFoN KuLuBeSi GiBiDiR. BiRi CiKmAdAn DiGeRi GiReMeZ!

9) Ask kivilcimla baslar,aciyla sürer,yanginla söner...

10)
[color:d654=#000000:d654]Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!

11) Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!

12) ELbette beni sonsuza deK sevmek zorunda deiLdin !! Sahibin deiLdim sadece sewgiLindim ..

13)
Sevildigini Bilmeden Ölesiye Sevme... Sonra Sevende Sen Olursun, Ölende..!

14)
[b]''Hakkın Olmayana El Uzatma Bu Hususta Ne Kural Ne Kral Nede Sultan Tanırım''

15) Bütün cümleler noktayla bitirilseydi, bütün kapılar cehenneme açılırdı!

16) ''Hayatı Öyle Dolu Yaşa ki, Seni Öldürmeye Gelen Sende Dirilsin ''

17) BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

18) ßéή ǺگKι گéήLé yǺگǺyǺмǺzگǺм vǺґگıή σLмǺگıή

19) ץ.ą.Ł.й.Į.ž.Ł.Į.ķ .ρ.å.ץ.Ł.å.ş.Į.Ł.м.ą.Ź.
[/b]
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:22 pm

YALANLAR BİTMEZ DUDAKLAR SUSMAYINCA SEVGİ OLMAZ GÖZLER ISIL IŞIL BAKMAYINCA

SENİ GÜNDE BİR KERE DÜŞÜNÜYORUM , O DA 24 SAAT SÜRÜYOR...

DÜNYADA BİR ÇOK İNSAN VAR.KİMİ MUTLU KİMİ MUTSUZ,KİMİ AĞLAYIP KİMİ GÜLÜYOR AMA GÜZELLİKLERE VE MUTLULUĞA LAYIK BİR İNSAN VAR O DA SU AN MESAJIMI OKUYOR

BU DÜNYADA 6 MİLYAR İNSAN VAR, 2999999999 MİLYONU UYUYOR,1000000000 U YEMEK YİYOR, 2000000000 U UYUYOR, 1 GÜZEL KIZ DA MESAJ OKUYOR..

EN AĞIR İSÇİ BENİM . ÇÜNKÜ 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.

SENİ SEVECEK KADAR YAŞASAYDIM OLUMSUZ OLURDUM

RÜYALARIN EN GÜZELİNİ GÖRÜRKEN ALLAH’IN SENİ KORUMASI İÇİN GÖNDERDİĞİ MELEĞİN KANATLARI ÖYLE BÜYÜK OLSUN Kİ;EN MASUM ANINDA SANA KİMSELER ZARAR VEREMESİN

UMUTLARININ BİTTİĞİ YERDE DÜŞLERİNE SARIL;DÜŞLERİNİ PAYLAŞACAK BİRİNİ ARARSAN BEN BURADAYIM

BİR GÜN BİR RÜZGAR ESERSE ORALARA.BENİM SANA OLAN SEVGİMİ FISILDARSA KULAĞINA UNUTMA SENDE BANA BİR TUTAM SEVGİ YOLLA........

KALBİM SENİ UNUTACAK KADAR ADİ İSE ELLERİM ONU PARÇALAYACAK KADAR ASİLDİR.

BIZ NE KADAR KIRMIZI PABUÇLU SIRIN KIZLARLA DANS ETMESINI BILMESEJTE,KARTAL'IN BILE UÇMADIGI,SAHIN'IN BILE YUVA YAPMADIGI YERDE,SEYTAN'LA DANS ETMESINI BILIRIZ..

SENI TANIMADAN ÖNCE BEN DEILDIM,SENI TANIDIKTAN SONRA BENDEKI BENSIZLIGIN ASLINDA SENSIZLIK OLDUGUNU ANLADIM..

NE SENİ UNUTACAK KADAR ZAMAN GEÇECEK NEDE GEÇEN ZAMAN SENİ UNUTTURMAYA YETECEK,BIRAKIP GİTSEM DE UNUTURUM SANMA,ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR,UNUTMAYI ASLA...

DALGALAR KIYIYA ÇARPARKEN SU SÖZÜ SÖYLER;SENI SEVIYORUM

YABANCI BİNALAR ÖNÜNDEN GEÇİYORUM SESSİZ, İÇİMDE BİR SES VAR BENDEN SESSİZ

BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZIN KAPSAMA ALANI DIŞINDA KALAN KESİMLERİNE ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE ULAŞAMADIK. SİMDİ YÜREĞİMDE FUL ÇEKEN HATLARIMLA SENİ ÇOK SEVİYORUM

GÜZELİM BEN YALNIZLIĞI SİGARAYLA SEVGİYİ RAKIYLA GEÇMİŞTE ÇEKTİĞİM FAÇALARLA ÖĞRENMİŞİM

ÖFKENİ YAPRAKLARA YAZ SONBAHARDA DÖKÜLSÜN,DERDİNİ RÜZGARA YAZ ESTİKÇE UZAKLARA GÖTÜRSÜN,SEVGİMİ KALBİNE YAZ ÖLDÜĞÜNDE SENİNLE GÖMÜLSÜN

UNUTMA,UNUTULANLAR,UNUTANLARI,ASLA UNUTMAZLAR

LAYIK OLDUĞUN YER SENİ KABUL ETMESE BİLE,GİYDİĞİN GELİNLİK YERİNE KEFEN OLSA BİLE, ARDINDAN GÖZYAŞI DÖKENİN OLMASA BİLE,BEKLEME ARTIK DÖNMEM SANA,GÖZÜMDE DİNMEYECEK YAŞIM OLSAN BİLE

BIR KELEBEK UCURDUM SANA DOGRU.DAGLARI DENIZLERI ASTI,SENI BULDU SANA MUTLULUK SUNDU.HISETTINMI SOYLE OYLESINE DERINDEN OYLESINE ICTEN??

GÖZLERİN BU SEVDANIN EN GÜZEL HALİYDİ BENİ KENDİNE AŞIK EDECEĞİN HER HALİNDEN BELLİYDİ YARAM DERİNDİR AŞKIN İÇİN DAĞLARI DELERİM...

ÖYLE BİR YAR SEVERİM Kİ İLAHA TAPAR GİBİ TAPAR ANAMA BAKAR GİBİ BAKARIM AMA DUDAĞINDA RUJ ARKASINDA PUŞT GÖRÜRSEM ANAM AVRADIM OLSUN BENZİN DÖKER YAKARIM....

DOST VURULUNCA DEGİL,''UNUTULUNCA ÖLUR" VE BIZ SEVDİKLERİMİZİ KIR CİCEGİ GİBİ AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GİBİ YUREGİMİZDE TAŞIRIZ.!!

SEN ÇÖLDE TEK BİR ÇİÇEK OLSAYDIN SENİ KURUTMAMAK İÇİN ÖMÜR BOYU AĞLARDIM PRENSESİM....!!!

O BONCUK GÖZLERİNİ İZLEMEK ORTA KÖYDEN BOĞAZI İZLEMEKTEN BİN KAT DAHA İYİ

BİLMESEK TE ZENGİN ÇOCUKLARI GİBİ PARLAK TASLAR ÜZERİNDE DANS ETMEYİ ELBETTE BİLİRİZ ALLAH’INA KADAR DELİKANLI GİBİ SEVMEYİ...!!

BİZE ADIYAMANLI DERLER BİZ KIRMIZI PABUÇLU KIZLARLA DANS ETMEYİ BİLMEYEBİLİRİZ AMA ŞAHİNİN YUVA YAPAMADIĞI YERLERDE ÖLÜMLE DANS EDEBİLİRİZ.

AYRILIKLAR KÜÇÜK SEVGİLERİ ÖLDÜRÜR AMA BÜYÜK SEVGİLERİ GÜÇLENDİRİR.TIPKI RÜZGARIN MUMU SÖNDÜRÜP YANGINI GÜÇLENDİRDİĞİ GİBİ...

GÜL BAHÇESİNDE GEÇSE DE ÖMRÜM, İNAN ÜSTÜNE GÜL KOKLAMAM GÜLÜM , SENİ KOKLAMAK OLSA DA ÖLÜM, UĞRUNDA ÖLMEYE DEĞER GÜLÜM..

DÜNYADA 2 RENK GÜL OLSUN,BİRİ KIRMIZI DİĞERİ BEYAZ,SEN BENİ UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN,BEN SENİ UNUTURSAM BEYAZLAR KEFENİM OLSUN.

KİM BİLİR HANGİ AKSAM GÜNEŞLE BERABER BENDE SÖNECEĞİM KİM BİLİR HANGİ ELLERDEN SON SUYUMU İÇECEĞİM BELKİ GÖREMEDEN ÖLECEĞİM FAKAT YİNEDE SENİ 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'

DÜNYAN ÖYLE BİR KARARSIN Kİ, SENİ AYDINLATAN TEK IŞIK GÖZLERİM OLSUN

SEVMEK ÖLMEKTİR BENCE , BEN DE SEVMİŞTİM ÖLMEDEN ÖNCE

SARI GİYER GÜNEŞ OLURSUN, MAVİ GİYER DENİZ OLURSUN, SİYAH GİYER MATEM OLURSUN, KİM BİLİR BELKİ BİR GÜN, BEYAZ GİYER BENİM OLURSUN.

GÖZLERİN NEHİR,KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSUN,BEN TAM ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSUN,DÜŞTÜĞÜM O YER DUDAKLARIN OLSUN...

YALNIZLIK GECELERİN,ÜMİT BEKLEYENLERİN,HAYAL ÇARESİZLERİN,YAĞMUR SOKAKLARIN, TEBESSÜM DUDAKLARIN, SEN İSE YALNIZ BENİMSİN BİR TANEM...

GÜL BAHÇESİNDE GEÇSE DE ÖMRÜM, İNAN ÜSTÜNE GÜL KOKLAMAM GÜLÜM , SENİ KOKLAMAK OLSA DA ÖLÜM, UĞRUNDA ÖLMEYE DEĞER GÜLÜM..

EĞER BENİ BU SOKAKTA, BU SEMTTE, BU ŞEHİRDE BULAMAZSAN SEVGİLİM BİL Kİ BEN, GÖZLERİNİN DALDIĞI YERDEYİM...

GÜLLER HEP ELLERİNDE AÇSIN,AMA DİKENLERİ BATMASIN.SEVDA HEP SENİ BULSUN,AMA SENİ YARALAMASIN.MUTLULUK HEP YÜREĞİNE DOLSUN,AMA BENİ UNUTTURMASIN.

GÜN BİR GÜN, SEVDALANMIŞ GECEYE GECEDE YAKAMOZ DÜŞÜRMÜŞ DENİZE O GÜNDEN BUGÜNE GECEYLE GÜNDÜZ AYRILMAZ OLMUŞ TA Kİ GÜNEŞ TUTULUP GÖLGE DÜŞÜRENE DEK SEVDALARA

DÜNYADA İKİ KOR TANIDIM; BİRİ BENİ GÖRMEYEN SEN, BİRİ DE SENDEN BAŞKASINI GÖRMEYEN BEN...

EĞER ÇÖLDE BİR ÇİÇEK OLSAN; SENİ KAYBETMEMEK ; İÇİN GÖZ YAŞLARIMLA SULARDIM EĞER GÖZÜMDEKİ BİR DAMLA YAŞ OLSAYDIN; SENİ KAYBETMEMEK; İÇİN HİÇ AĞLAMAZDIM..

GECE MİDİR İNSANİ HÜZÜNLENDİREN,YOKSA İNSAN MİDİR HÜZÜNLENMEK İÇİN GECEYİ BEKLEYEN?GECE MİDİR SENİ BANA DÜŞÜNDÜREN YOKSA BEN MİYİM SENİ DÜŞÜNMEK İÇİN GECEYİ BEKLEYEN ?

ÖLSEN BİLE BENDEN KURTULAMAZSIN. KEFEN OLUR BEDENİNİ SARARIM.YAĞMUR OLUR ÜZERİNE YAĞARIM.ÇİÇEK OLUR MEZARINDA AÇARIM. ÖLSEN BİLE BENDEN KURTULAMAZSIN

ÖNCE DÜŞTÜĞÜMDE KALKMAYI ÖĞRENDİM SONRA ALEVE DOKUNDUĞUMDA ACIYI SEVMEYİ ÖĞRENDİM SEVİLMEYİ SONRA TERK EDİLİP BEKLEMEYİ SAYENDE UNUTULMAYI DA ÖĞRENDİM HER ŞEYİ ÖĞRENDİM DE YALNIZ UNUTMAYI ÖĞRENEMEDİM.......

BİR GÜN CEHENNEMDE KARSILAŞABİLİRİZ. SEN KALP HIRSIZI OLDUĞUN İÇİN , BENSE TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIĞIM İÇİN.....

ÜSTÜNE `SEVİYORUM` YAZDIĞIM BİR KAĞITTAN, SANDAL YAPIYOR, DEREYE BIRAKIYORUM. İSTER YÜZSÜN, İSTER BATSIN, İSTER BİR ÇALIYA TAKILSIN O KAĞIT SANDAL, HEP DERENİN BİR YERİNDE OLACAK BİLİYORUM..

BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR: GEÇİP GİDEN ZAMAN.

SENİ BENİM KADAR SEVENLER, SANA BENİM KADAR HASRET KALSIN.

SEN ELİMDEN TUTUNCA, DENİZ BASARDI İÇİMİ. SEN ELİMDEN TUTUNCA, YÜREĞİM YEŞİL YOSUNLARA TAKILIP GÜNLERCE DİP AKINTILARININ PEŞİ SIRA GİTMEK İSTERDİM.

YANAĞINA KONAN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÖNÜNÜ RÜZGARA DÖN YETER. ÇÜNKÜ BEN O RÜZGARDAYIM....

BEN SENİ DÜN SEVMEDİM, ÇÜNKÜ DÜN BİTTİ. BEN SENİ BUGÜN SEVMEDİM ÇÜNKÜ BUGÜN BİTECEK. BEN SENİ YÂRİN SEVDİM ÇÜNKÜ YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK...

AŞK BİR ELMA SEKERİDİR. SEKERİ YERSİN SAPI KALIR...

RÜYALARINI GÜL YAPRAKLARIYLA YATAĞINI PAPATYALARLA SÜSLEDİM, ÜZERİNİ SEVGİYLE ÖRTÜP TÜM KABUSLARI ALDIM Kİ EN GÜZEL RÜYALARI SEN GÖRESİN..

YILLAR VARDIR NASIL GEÇTİĞİNİ BİLMEZDİM, BİR GÜN VARDIR YAŞAMIN ANLAMINI DEĞİŞTİRDİ BANA DAİR; HİSSETMEDİĞİMİ, BİLMEDİĞİMİ YAŞATTI, İSTE O ANİ SENLE YAŞADIM SENLE SEVDİM.

KALEM OLSA DÜNYADAKİ BÜTÜN AĞAÇLAR VE BÜTÜN DENİZLER MÜREKKEP OLSA SENİN ŞİİRİNİ YAZAMAM YİNEDE...

YAPRAK DÖKEN GENÇLİĞİMİN SATİR ARALARINDA ALTI KIRMIZIYLA ÇİZİLMİŞ VE TIRNAK İÇİNE ALİNMİŞ SUSKUNLUĞUMUN BAS HARFLERİSİN.

UTANIRIM , SÖYLEYEMEM YASADIĞIM YALNIZLIĞI , KELİMELER YETMİYOR Kİ , BU MU SEVDA DEDİKLERİ.

YANINDA BENDEN YAKIN BAŞKA BİRİ DE OLSA , HER ŞEYİ İNKAR ETMİŞ İNANDIRMIŞ OLSAN DA , VE ONA DUYGULANMIŞ SEVDALANMIŞ OLSAN DA , BİLİYORUM BU GECE BENİ DÜŞÜNECEKSİN.

SEVGİMİZ YAVAŞ YAVAŞ SÜZÜLEN ÇİSİL YAĞMUR GİBİ AMA IRMAKLARI TAŞIRAN CİNSTEN...

SENİ DÜŞÜNÜR , SENİ ÖZLERİM , SEVGİLERİN ÖZLEMLERİN DERİNLİĞİNDE NE OLUR KİR ŞEYTANIN BACAĞINI BİR KEZ BENİ HATIRLA , BİR SONBAHAR SERİNLİĞİNDE...

SERT RÜZGARLAR KARANLIK GECELERİ SEVERMİŞ , AYNEN BENİM SENİ SEVDİĞİM GİBİ.

SEN BAZEN EN ZİFİRİ KARANLIK GECEMİN GÜNEŞİ, SEN BAZEN YAŞANACAK HAYATİN CESARET VERECEK MUTLULUK YANİ, SEN BAZEN VE HER ZAMAN SEVGİMİN TEK NEDENİ...

BİR YUDUM ZEHİR OLSAN, BİRAN BİLE DÜŞÜNMEDEN SENİ İÇERDİM, SIRF SENİNLE BİR OLMAK VE SENİ İÇİMDE HİSSETMEK İÇİN.

IKI GULU SEVDIM BIRI KIRMIZI BIRI BEYAZ ..SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZI GUL SENIN OLSUN BEN SENI UNUTURSAM BEYAZ GUL KEFENIM OLSUN

NE SENDEN VAZGEÇERİM, NE DÜŞLERİMDEN, NEDE GÖZLERİMİ KAPARİM HAYALİNLE YASARKEN, İNAN HAYATİ SENİ BANA VERDİĞİ İÇİN, SENİ İSE HAYATIMA ANLAM VERDİĞİN İÇİN SEVİYORUM

KÜL OLMUŞ ATEŞ YANAR MI? BUZ TUTMUŞ SU AKAR MI? BU GÖZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI..

SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ ÖĞRENMEK İSTİYORSAN GÖKYÜZÜNDEKİ YILDIZLARI SAY

İNSANLAR GELMELERİYLE YALNIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER, GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.

EN BÜYÜK FELAKETLER İÇİNDE DAHİ ÜMİDİNİ KAYBETME , UNUTMA Kİ EN YUMUŞAK İLİK EN SERT KEMİĞİN İÇİNDEN ÇIKAR.

GÜLMEK SENİN İÇİN BİR TUTKU OLSUN , OLURDA BİR GÜN AĞLARSAN O DA MUTLULUKTAN OLSUN.

GUNES AYDAN GUCLU OLABILIR AMA AYIN ETRAFINDA YILDIZLAR VARDIR BEN ISE AY KADAR BEYAZ GUNES KADAR YALNIZIM

HİÇ TIKANDIN Mİ KELİMESİ KELİMESİNE BİLDİĞİN BİR ŞİİRİ SÖYLERKEN YADA NE BİLEYİM HİÇ BİR AN İÇİN YÜZ YÜZE GELİP TE SAVAŞTIĞIN OLDU MU HİÇ DÜŞÜNMEDEN CEVAPLAYABİLDİĞİN SORULARLA BANA OLMUŞTU 1001 KERE... SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLERKEN 1 KERE BUNU KENDİME İTİRAF EDERKEN 1000 KERE

HİSSEDİNCE SANA VURULDUĞUMU BAHARDA KUŞ OLUP UÇASIM GELİR,BAKINCA O GÜZEL GÖZLERİNE HASRETİ BİR ANDA SİLESİM GELİR AMA NE ÇARE BİR TANEM NE ÇARE NE KUS OLUP UÇABİLİRİM NEDE HASRETİ SİLEBİLİRİM AMA İNAN BANA BİR TANEM İNAN SENİ BİR ÖMÜR BOYU SEVEBİLİRİM...

KALBIMI VERDIM ONA SAKLASIN DIYE,BUZDOLABINA KOYMUS SALAK;KOKMASIN DIYE

SEVMEK KEMAN ÇALMAYA BENZER ÇALMASINI BİLMEYENLER KOTU SESLER ÇIKARTIR

GÖZLERİMDEKİ PIRILTIYI FARK ETTİĞİN ZAMAN, ÜŞENME SARIL BOYNUMA ANLAMIŞIMDIR MUTLAKA SEVDİĞİNİ, ZATEN BELLİ OLUR GÖZLERİMDEN HEMEN, ALIŞIK DEĞİLLER ÖYLE PARLAMAYA!

BUGÜNDE YARIN DA YÜREĞİN KADAR YANINDAYIM , KENDİNİ YALNIZ HİSSETTİĞİNDE ELİNİ YÜREĞİNE KOY BEN HEP ORADAYIM!!

GİTMEK MÜMKÜN OLSA GİTSEM UZAKLARA, SEVMESEM SENİ YAKSAM YÜREĞİMİ, SAVURSAM KÜLLERİMİ DAĞLARA DENİZLERE ,YEŞERİRDİ KÜLLERİM SANA OLAN SEVGİMLE

SEN HER GECE UYURKEN BEN DALGA OLUP VURUYORUM SAHİLLERE,RÜZGAR OLUP ESİYORUM VE ÜSTÜNÜ ÖRTÜYORUM YÜREĞİMLE.SIRF BEN YOKKEN ÜŞÜMEYESİN DİYE

HANİ KARDELEN GÖKYÜZÜNE AŞIK OLURDA KAFASINI KARIN ALTINDAN KALDIRIR YA,EĞER KARDELEN KADAR CESARETİN YOKSA SAKIN AŞIK OLMA

RÜZGAR ALABİLDİĞİNE HIRÇIN,YAĞMUR ALABİLDİĞİNE İNATÇI, YÜREĞİN İSE ONLARA İNAT SANKİ BİR LİMAN... TIPKI GÖZLERİNDEKİ HUZUR GİBİ...

GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ, GÜLLER ANLATSIN YALNIZLIĞIMI, ÇARESİZLİĞİMİ? YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM

BIR CANIM OLSAYDI EGER ONDAN IKI DILEK DILERDIM.BIRI YAGMURLU BIR HAVADA SENIN YANIMDA OLMANI IKINCISI ISE YAGMURUN HIC DURMAMASI

SOYLE NERDE YANLIS YAPTIK,INANMAZDIK SOZUNE ,HIC GUCUM YOK ZAMANI CEVIRMEYE,GORMESENDE DUYMASANDA,YASARDIM YINE BU ASKI SESSZICE...

HİSSETTİĞİN HİSLERİ HİSSETTİĞİNİ HİSSETTİĞİN AN HİSSETTİĞİN HİS AŞKTIR

İNSANİN KENDİ SEVGİSİ ÜZERİNE ALDATMACALAR YAPMASI YAPABİLECEĞİ EN KORKUNÇ HİLEDİR. BU HİLE O ANDA YADA SONSUZA DEĞİN ONARILAMAYACAK SÜREKLİ KAYIPLARA NEDEN OLUR

YASAMAK : SEVMEK, SEVMEK : PAYLASMAKTIR

BU DÜNYADA SEVME, SEVSEN DE DELİ ETME, ÇÜNKÜ SEVEN SEVİLMEZ, SEVİLENDE KIYMET BİLMEZ
HAYATTA IKI KOR TANIYORUM BIRINCISI SENDEN BASKASINI GORMEYEN BEN,IKINCISI BENI GOREMEYEN SEN....

SEN HIC DENIZLERIN DIBINE BAKINCA YEMYESIL ORMANLARI GORDUN MU?IMKANSIZ DEME!CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKINCA OLULERIN BILE SAHIT OLMADIGI O CENNETI GORDUM.

BIR GECE AY BANA SORDU 'NEDEN SENI AGLATAN BIR KIZLA BERABERSIN? AYA BAKTIM VE DEDIMKI' SEN HIC GOKYUZUNDEN VAZGECEBILIRMISIN...

BIRINE VERILECEK DEGER,UGRUNA FEDA EDILEBILECEKLERLE OLCULEBILIYORSA AC GOZLERINI ETRAFINA BAK.GORDUGUN HERSEYI FEDA EDEBILIRIM.AMA SAKIN AYNAYA BAKMA...

SENI COK OZLEDIM. SENI HER OZLEDIGIMDE KALBIME BIR YILDIZ CIZDIM. SENI NE KADAR OZLEDIGIMI BILMEK ISTERMISIN? SAYENDE BIR GOKYUZUNE SAHIBIM CANIM!!

KORKMA SAKIN GECELERDEN PENCERENDE YILDIZ GIBI PARLAYACAGIM, UZAKLARDA YALNIZSIN SANMA SAKIN,NEFES GIBI ICINDE,GOLGEN GIBI ARKANDA, CAN GIBI CANINDAYIM BEBEGIM...

NE OLUR GITME ELVEDA DEME BEN SENSIZ KADERIMLE NE YAPARIM SOYLE ERIYORUM SESSIZCE OLUYORUM GITGIDE OZLEM VAR AMA CARE YOK SEVGIME

ASLA SEVME,SEVERSEN İHANET ETME İHANET EDENİ DE ASLA AFFETME!!

GULU BIR GUN, SENI HERGUN, GULU SOLUNCAYA, SENI OLUNCEYE DEK SEVECEYIM...

ALIP KIRSALAR KALEMIMI, KANIMLA YAZARIM SENI SEVDIGIMI...

SU DINMEYEN ARZUYA KARSI KOYSADA DAGLAR,UMITSIZCE GOZLERIM SANMAKI HERDEM AGLARVARSINDA HASRET ILE GECIVERSIN SENELER,BIZI AYIRAN YOLLAR BIRGUN YENIDEN BAGLAR...

BIRLIKTE YASABILECEGIN BIRIYLE DEGIL ONSUZ YASAYAMAYACAGIN BIRIYLE OL.GELDIGINDE BOSLUK DOLDURANLA DEGIL GITTIGINDE YERI DOLMAYANLARDAN OLSUN...

YASIYORSAM, ICIMDE HALA BIR UMUT VARSA SENI OZLEDIGIM ICIN ...
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:22 pm

GECEYE INAT SENINLE SABAHLAYACAGIM,GUNES KISKANSIN SENINLE ISINACAGIM,YASTIKLAR AGLASIN GOGSUNDE UYUYACAGIM,BUNDAN SONRA HEP SANA BAGLI KALACAGIM...

SEN GITTIN SACLARIMA ERIMEZ KARLAR YAGDI MEVSIMLERIN TADI YOK BAHARIM SENDE KALDI...

ALLAHIM BENI OYLE BIR SON BAHAR AYAZINDA OLDUR KI, SEVDIGIM MEZARIMA KOYACAK TEK BIR GUL BILE BULAMASIN...

SANA SON YALANIMI SON NEFESIMDE SOYLEYECEGIM, SIRF SANA INAT OLSUN DIYE SENI SEVMIYORUM DIYECEGIM...

MUTLU OLMAK ISTIYORSAN ASLA BEKLEME CUNKUO HIC BIR ZAMAN GELMEZ...

KALBIM SENI SEVMEYECEK KADAR ADI ISE ELLERIM ONU PARCALACAK KADAL ASIL DIR...

HER HATIRLAYIS EVVELINDE UNUTMAYI SAKLAR BILIR MISIN?VE BILIR MISIN BEN SENI BIR DEM OLSUN UNUTMADIM!...

YAGMURLU BIR GUNDE YATAGINA UZANIP HAYALINI KURDUGUN VE KESKE DEDIGIN BUTUN GUZELLIKLER SENIN OLSUN...

DUNYAN OYLE BIR KARARSIN KI, SENI AYDINLATAN TEK ISIK GOZLERIM OLSUN...

SEVGI, LAPA LAPA KAR YAGAN BIR GUNDE BIR CATI SACAGI ALTINA SAKLANAN BIR SERCENIN KOPAN TUYUNUN ASAGIYA DUSUSUNU FARKEDEBILMEKTIR...

SEVGICURUMEYE YUZ TUTMUS TENEKE UYGARLIGININ KIRIK AYNASINDAN BIR GULUCUK KIVILCIMI GOREBILMEKTIR..

GERCEKTEN SEVGI INSANIN DUNYADAKI EN DEGERLI VE EN GUCLU SEYIYMIS. OYLEKI INSANA HERSEYI YAPABILIYOR, OLUME BILE GOTUREBILIYOR.

TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!

BENI KALBINDE KURSUN YARASI DEGIL,AVUCUNDA MUTLULUK, GOZBEBEGINDE SEVINC OLARAK TASI, CUNKU BIZ UNUTMAK ICIN SEVMEYIZ BIR TANRIYI BIR DE SEVDAMIZI ASLA UNUTMAYIZ!

DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.O GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGIL...SENI GORUP UTANSIN DIYE!...

HATIRINA DAGLAR DIZ COKSUN SEN EGILME SAKIN, AYRILIK, HUZUN NEDIR SEN BILME SAKIN, BU GONUL BAHCESINDEN KIM GIDERSE GITSIN SEN GITME SAKIN!

RUHUMU YERE VURUP HASRET CEKTIREN OLSANDA,NE SEVGINE BEDDUAM, NE SANA KINIM VAR.DERYAYA AKAR GIBI BINBIR DERTLE OLSAMDA, SENI MAHSERE KADAR SEVMEYE YEMINIM VAR...

DENIZLERDEN KAGIT, DAGLARDAN KALEM YAPTIM. SANA BIN DEFA "SENI SEVIYORUM" YAZDIM. APTALSIN BANA INANDIN. BEN SENI SEVMEDIM, SANA TAPTIM...

ELLERRIN UCURUM KENARINDA ACAN CICEK GIBI. DOKUNMAK ISTESEM DUSSERIM DIYE DEGIL. DUSERKEN ELIMI BIRAKAMAM DIYE KORKARIM.

HO ! ICIMIN GUZEL ATI SENI HEP UCURUMLARA SURDUM OLANAKSIZ ARAYISA, CILGIN SULARA, ZAMAN KAYALARINA HO! BENIM KARA, EVRENSEL ISILTIM SENI SANA BENZEYEN FIRTINAYA SURDUM.

SENDE YUREGINDE ISIT SIIRLERINI YUREGININ IRMAKLARIN DA YESERT BIRAK ORADA KALSINLAR "BIR GUN MUTLAKA" SENINDE HAYKIRACAK CIGLIKLARINDA SIIRLERIN TASACAK YASAM DENEN UZANTIDA

BILIRMISIN GECELER NEKADAR UZUN GELIR BEKLEYENLERE HELE O BEKLENENLER VAZ GECILMEZLERDENSE...

SEVIYORUM AMA KIMI EN TATLI BIRISINI NASIL ANLATSAM SANA ILK HARFINE AKSANA (SENI)...

(L)AŞK(L):İLKOKULDA YÜREK KIPIRTISI, ORTA OKULDA DUDAK ŞAPIRTISI, LİSEDE YATAK GICIRTISI, ÜNİVERSİTEDE ÇOLUK ÇOCUK ZIRILTISI.(L)

ŞOFÖRSEN BAS GAZA AŞIKSAN VUR SAZA

(F)GÖZLERİN NEHİR, KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSUN,(F) BEN TAM ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSUN,(L) DÜŞTÜĞÜM O YER DUDAKLARIN OLSUN.(L)

(F)SEN GİDERKEN HAYATIMDAN(L) (F)BİRKEZ DAHA KARARDI DÜNYAM(L) (F)UÇURUMDAN BİR KEZ DAHA DÜŞTÜ SEVDAM(L)

BİR YÂR SEVERİMKİ İLAHA TAPAR GİBİ TAPARIM. EĞER DUDAĞINDA RUJ ARKASINDA PUŞT GÖRÜRSEM ANAM AVRADIM OLSUN BENZİN DÖKER YAKARIM!!!

DENİZLER SONSUZDUR AMA SEVDİĞİM KADAR DEGİL GUNE$ ISITIR AMA SENİN KADAR DEĞİL HERKES SENİ SEVER AMA BENİM KADAR DEĞİL...

SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVENİ BULURSANSENİ ŞİMDİ UNUTMAYA HAZIRIM İNANSENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVENİ ARIYORSAN BU CANIN ÖLMESİNİ BEKLE O ZAMAN

PARAN VARSA ÇIK DIŞARI MİLLET BABA GÖRSÜN,
YOKSA OTUR BARİ ÇOCUKLARIN BABA GÖRSÜN

SEVEN SEVER SEVMEYEN YOL ALIR GİDER BENİM DÜYAM HERTÜRLÜ DÖNER...!!!

ÇIKARIM GÖKYÜZÜNE SEYREDERİM ALEMİ, İNERİM YERYÜZÜNE SEYRETSİN ALEM BENİ...!!!

BEN BÜYÜK RÜZGARLARIN ADAMIYIM BENİM SEVDALARIMDA BÜYÜK OLUR ÖFKELERİMDE BEN SEVERSEM DESTAN KIZARSAM KATLİAM OLUR...!!!

EDREMİT VAN’A BAKAR İÇİNDEN ŞAMRAM AKAR,ÖYLE BİR YAR SEVMİŞEM HER GÖREN ONA BAKAR…

+°+ DÜNYADA HİÇ KİMSEYE GÜVENME CÜNKİ BEYAZ GÜLÜN BİLE GÖLGESİ SİYAHTİR °+°

(H) BELALİYİM BELALİ BU GÖNÜL SANA SEVDALİ EGER SANA BİRSEY OLURSA YAKARİM BU DÜNYAYİ (H)

(%) SENİ SEVERİM, SENİ SEVENİDE SEVERİM, SENİ BENİM KADAR SEVENİDE KURSUNA DİZERİM (%)

(L) SANA GÜLÜM DESEM SOLAR GİDERSİN, SANA MELEGİM DESEM UÇAR GİDERSİN, ACABA SENİ SEVİYORUM DESEM NE DERSİN? (L)

BİR DENİZ DÜSÜN SUSUZ, BİR İNSAN DÜSÜN MUTSUZ, BİR GECE DÜSÜN UYKUSUZ, BİR BAHAR DÜSÜN CİCEKSİZ,BİRDE BENİ DÜSÜN SENSİZ.

DAL RÜZGARİ AFFETSE BİLE, DAL KİRİLMİS BİR KERE.

IN THE PARKTA GEZERKEN, CİGARETTİYİ ICERKEN. MY FATHER GÖRDÜ SUC ÜSTÜ,I AM DÜSTÜ KİÇ ÜSTÜ

BİR CİCEK SEV HİC SOLMASİN, BİR DOST SEV ARKANDAN VURMASİN, BİR YUVA SEC HİC YİKİLMASİN, BİR SEVGİLİ SEC SENİ HİC UNUTMASİN.

°(W)°AYLAR_GEÇSEDE_YİLLAR_GEÇSEDE_BİR_ÖMUR_BÖYLE_G EÇSEDE_ İTSEDE_BEN_SENİ_UNUTAMAM°(W)°

(W)***BİR KULUNU COK SEVDİM O BENİ HİC SEVMİYOR KALBİMİ ONA VERDİM ARTİK GERİ VERMİYOR ***(W)

(F)//*HER_INSAN_SEVİLCEK_VE_SEVECEKTİR*(F)

BİR GÜN TİTREYEREK UYANİRSAN BİL Kİ RESMİNİ OPTÜGÜM GÜNDÜR. AMA BİR GÜN SEBEBSİZ YERE GOZYASLARİN AKARSA, BİL Kİ OLDÜGÜM GÜNDÜR.

GÜLDÜM AGLATTİLAR,SEVDİM ALDATTİLAR,SARİLDİM BİRAKTİLAR,SAOLSUN DOSTLAR,SEVENLER,SEVİLENLER,BENİ ZORLA $AİR YAPTİLAR

(U)--[VAY BENİM DELİ GÖNLUM YARALİ KU$A DÖNDU GÜVENDİGM DAGLARA KAR YAGDİ BİRER BİRER]--(U)

DİLİNİ KANA BULAMA SUS DA OLDUR BENİ NE OLUR! GÖNLÜNÜN DARACİGİNA ASTA ÖLDÜR BENİ NE OLUR!

KESKE DAGLARA GELİNCİK OLSAYDİMDA, OKSAMASİNİ BİLEN AVUCLARİNİN İCİNDE SOLSAYDİM.

SEVDİGİM DEGİL CANİMSİN, UZAK DEGİL YAKİNİMSİN. HAYALLER HEP YALAN -OLUR, HAYALDE DEGİL CANİMDASİN.

YİLDİZLAR KADAR PARLAK, YİLDİZLAR KADAR GÜZELSİN! ARANİZDAKİ TEK FARK, YİLDİZLAR MİLJONLARCA, SEN SE TEKSİN!!

DELİCE SEV,HAİNCE TERKET AMA ALDATMA...(YOKSA...)

DİLİNİ KANA BULAMA SUS DA OLDUR BENİ NE OLUR! GÖNLÜNÜN DARACİGİNA, ASTA ÖLDÜR BENİ NOGLUR!

×÷"."´¯`")»HÅ$®¬TÏÑ¿L¬»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(V)«("´¯ `" ."÷

BATAN GUNES UMUD OLSUN DOGAN GUNES MUTLUGUN OLSUN !!!!!!!!!!!

ZAMAN,SEVGİNİN BÜYÜKLÜGÜNÜ ANLATİR...

BİRAZ SENİ BİLİRLER, BİRAZ BENİ AMA NE BİLİRLER, BU DELİNİN SENİ DELİ GİBİ SEVDİGİNİ.

BENİ BOS BİR KUTU FARZET,İCİMİ İSE SEVGİNLE DONAT...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 AYAK UCUMDA BASLADİ SEVGİ... ...SİMDİ BASİMİN TEPESİNDE OLUSAN BİR DUSUNCE YİGİNİYLA BULUTLARDAN ASAGİ HİZLA DUSUYORUM, DUA EDİYORUM PARASUTUM ACİLSİN.

GÜNESE ADİNİ BUZLA YAZAN BİRİ OLURSA, BİLKİ O SENİ BENDEN ÇOK SEVİYOR..

KİMBİLİR HANGİ AKSAM GÜNESLE BERABER BENDE SÖNECEGİM KİMBİLİR HANGİ ELLERDEN SON SUYUMU İÇECEGİM BELKİ GÖREMEDEN ÖLECEGİM FAKAT YİNEDE SENİ EBEDİYEN SEVECEGİM

SEVMEK ÖLMEKTİR BENCE , BEN DE SEVMİSTİM ÖLMEDEN ÖNCE

BİRGÜN HAYATİN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP ÖLÜME SESSİZ SEDASİZ GİTMEK İSTERSEN, YANİMA GEL Kİ SANA SENSİZ YASAMANİN, SENSİZ OLMAN&YACUTE;N ÖLÜM OLDUGUNU GÖSTEREYİM...

NE ELİMDEN TUTTULAR NE YUZUME GULDULER , NEDE BİR GUN OLSUN ÖLÜMÜNE SEVDİLER. BEN SEVDİM BASKASİNA VERDİLER. BANA BU DUNYADA MUTLULUK HARAMMİS MEĞER.

BİRAZ SENİ BİLİRLER, BİRAZ BENİ AMA NE BİLİRLER, BU DELİNİN SENİ DELİ GİBİ SEVDİGİNİ.

SARİ GİYER GÜNES OLURSUN, MAVİ GİYER DENİZ OLURSUN, SİYAH GİYER MATEM OLURSUN, -KİMBİLİR BELKİ BİR GÜN, BEYAZ GİYER BENİM OLURSUN.

BENİ BOS BİR KUTU FARZET,İCİMİ İSE SEVGİNLE DONAT...

EGER SEN BANA GOZLERİNLE DEGİLDE KALBİNLE BAKMİS OLSAYDİN SENİ NE KADAR SEVDİGİMİ COK İYİ ANLARDİN.

(F)//*+*(*)_GÖZLER_KALBİN_AYNASİDİR_(*)//*+*(F) !!!! (F) BEN SENDEN ASLA VAZGECMEM (F)!!!! SENSİZ_BEN_NEFES_ALAMAM (F)

BEN SENİ KALBİMİ YAZDİM, BU KALP DURMADİK SÜRECE O YAZİ SİLİNMEZ.

GÜL NEDİR Kİ SOLUP GİDER. GÜN NEDİR Kİ GELİP GİDER. ATES NEDİR Kİ SÖNER BİTER. AMA SANA OLAN SEVGİM SONSUZDUR, ANCAK MEZARDA BİTER...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GULMEK SENİN BİR İÇİN TUTKUN OLSUN,BIRGUN AGLARSAN ODA MUTLULUKTAN OLSUN...

SEVGİ TİPKİ BİR GÜL GİBİDİR RASTGELE TUTTARSAN DİKENLERİ BATAR YAPRAKLARİNİ AÇARSAN DUYGULARİ AKAR AMA TUTMASİNİ BİLİRSEN O GÜL SANA TAPAR

BU GÖZLER SENİ GÖRDÜ.BU YÜREK SENİ SEVDİ.BU TEN SENİ HİSSETTİ. ÖMRÜM İSE ASKİM UGRUNA BİTTİ

SENSİZLİGİ GÖKTEKİ Y&YACUTE;LD&YACUTE;ZKLARA YAZMAK İSTERDİM SABAH OLUNCA KAYBOLSUN DİYÉ!!!

SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN, ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEYEMEYECEK KADAR GURUR

"?"??"?" ÖYLE BİR SEVDİKİ KALBİM UNUTMAZ ARTİK BİR AN »» SENİ ==>> .... «« .!!"?

BENDE 1 LİRA VARDI. SENDE 1 LİRA VARDI.PARALARI DEĞİŞTİRDİK, YİNE 1 LİRAMIZ VAR.BENDE 1 BİLGİ SENDE 1 BİLGİ VARDI. BİLGİLERİ DEĞİŞTİRDİK ŞİMDİ SENDE 2 BENDE 2 BİLGİ VAR.

GÖNÜL YARASI OLMADIK YERDE KANAR DURUR
ANILARIN RUHU DOLAR ANLATMAYA KELİMELER YETMEZ

HERŞEY BİT MİŞ ANLAMINI YİTİRMİŞ
HAYAT KARE KARE GEÇİYOR GÖZLERİMDEN

DOYAMADAN NASIL GEÇTİ BUNCA ZAMAN
ISLANIR KİRPİK LERİM YÜZÜME BULAŞIR YAŞLARIM

ATEŞ TOPU DÜŞER YÜREĞİME ALEV ALEV YANAR İÇİMDE
ALIR BAŞIMI YOLLARA DÜŞERİM KARA KARA DÜŞÜNÜRÜM

ÜZÜLÜRÜM KIZARIM HALİME KOŞARIM SON SÜRAT
YORULUNCA YIĞILIP KALDIĞIM YERDE ADINI SAYIKLARIM

GÜNDÜZ GECE NEREYE BAKSAM İZLERİN VAR SİLİNMİYOR
GÖNÜL YARASI BU GEÇMEK BİLMİYOR…

"ŞİMDİ DİŞLERİMİ SIKIP DUDAKLARIMA KANAMAYI ÖĞRETTİM Kİ BU KIZIL DAMLALAR KÖRPE YANAĞINDA BİR VEDA BUSESİ OLSUN.BU DA BENDEN SANA HEBA EDİLMİŞ BİR AŞKIN SON NEFESİ OLSUN..."

SΕNİN NΕ ØLDUĞUN BΕNİМ İÇİN HİİİÇ ÖNΕМLİ DΕĞİL..SØNUÇTΑ GÖZLΕRİМİN SΑNΑ BΑKTIĞI KΑDΑRSIN..BΕN Ø GÖZLΕRİ SΕNDΕN ÇΕKTİĞİМ ΑN HØŞ Bİ ΑNI ØLΑRΑK KΑLIRSIN..!!

GÜNEŞİN DOGDUGU DA BİR GERÇEK BATTİGİ DA... KALBİMİN ATTİGİ DA BİR GERÇEK, GÜNÜN BİTTİGİ DE.. NE ÇİKAR TÜM GERÇEKLERİ SAYSAK TEK TEK. SENİ SEVİYORUM YA, İSTE O EN BÜYÜK GERÇEK...

KUL A BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA HAK BELA VERMEZ KUL AZMAYINCA

YANINDA BENDEN YAKIN BAŞKA BİRİ DE OLSA, HER ŞEYİ İNKAR ETMİŞ İNANDIRMIŞ OLSANDA VE ONA DUYGULANMIŞ SEVDALANMIŞ OLSANDA, BİLİYORUM BU GECE BENİ DÜŞÜNECEKSİN.

CEKMİŞ ESRARI GÖZLERİ KANLI, KÖŞE BAŞINDA Bİ DELİKANLI,GÖZLERİ MASUM KOLNDA JİLET YARASI,O DA KAHPENİNSON HATIRASI

DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE

AGLADIGIMI KİMSEYE SÖYLEME ANNE BENİ KRAL BİLİYORLAR KIZDIMI DÜNYAYI YIKAR BİLİYORLAR BİR KIZ İCİN BU KADAR DÜSECEGİMİ BİLMİYORLAR

İSTANBUL`U DUMAN ALMIŞ
ETRAFINI ESRAR SARMIŞ
GÜZELLERİN İÇİNDE
BENİ SEVEN BİR YAR VARMIŞ
KERPİÇTEN DUVAR
İBNEDEN ADAM OLMAZ
OLURSA ESRARKEŞ OLSUN
ESRARKEŞ GÖNÜL KIRMAZ
ANAM BABAM YOKKİ
EVİM BARKIM OLSUN
HERGECE YASTIĞIMIN ALTINDA
BİR ÇİFT CİGARAM OLSUN
BİRDE ONU YAKACAK ÇAKMAĞIM OLSUN
İSTANBUL`U YAKMAZSAM
ANAM AVRADIM OLSUN...
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:25 pm

ѕαηα уüкℓє∂ιğιм αηℓαмℓαяı ѕєηмιşѕιη gιвι ∂üşüηмє...αℓ∂αηıяѕıη...ѕєη σ αηℓαмℓαя∂α ѕα∂є¢є вєη∂є ναяѕıη.вєη ѕєνιуσѕαм ѕєη вαнαηєѕιη...

вιя вαкışıη мαηαѕı нιçвιя göz∂є уσк вιя вαкış вαzєη zєнιя вαzєη şιƒα νєяιя.вιя вαкış вιя вαкışı αѕℓıη∂αη ємιη є∂єя.υηυтмα вιтαηєм ,ѕєνєηℓєя ∂αιмα gözℓєяιуℓє уємιη є∂єя....

αşк ∂υ∂αктαη çıкαη вιя кєℓιмє ∂єğιℓ göz∂єη αкαη уαşтıя.мαкѕαт ѕєνgιℓι υğяυηα öℓмєк ∂єğιℓ,υğяυηα öℓє¢єк вιя ѕєνgιℓι вυℓмαктıя...

нαηgι яυн ∂υу∂υ ѕєηι вєηιм кα∂αя ∂єяιη∂єη,нαηgι göηüℓ∂є уαη∂ıη вöуℓє уαηgıηℓα ѕєη, уα вєηιм gözℓєяιм∂ι ѕєηι вαмвαşкα göяєη ,уα вαşкαѕı вıяαкıρтα gєçмιş ѕєηι göямє∂єη...

вιя güη zαмαη кαуαя єℓιм∂єη тυтαмαzѕıη, ѕєℓ gιвι αкαη gözуαşαℓяıηı кυяυтαмαzѕıη.öуℓєѕιηє ѕєη∂єуιм,öуℓєѕιηє вєη∂єѕιηкι,ιѕтєѕєη∂є υηυтαмαzѕıη...

вєη;ηє вιя αуяı¢αℓıк ηє ∂є вιя güηαнıм ,уєтєяℓι νєуα кυѕυяѕυz σℓмαуαвιℓιяιм;αмα вєη ναяıм....

кıяıℓgαη вιя кöρяü∂єη ѕαηα ∂σğяυ уüяüуσяυм.ѕαηα υℓαşαмαzѕαм,ѕєѕιм ѕαηα ∂єğмєzѕє ιşтє σ zαмαη кσякαяıм,ѕσηѕυz вιя вσşℓυğα ѕєηѕιz ∂üşє¢єğιм∂єη

∂ємє∂ιм мι вυ нαѕяєт вιтιяιя ѕєηι .αу ∂σℓαηıя,уαℓηız кαℓıяѕıη.нєя güη уєηι вαşтαη ∂αğıℓıя,υƒαℓıяѕıη...

уαѕℓαηмα αякα∂αѕ ¢üяüк ∂υναяα, уιкιℓιя∂α αℓтιη∂α кαℓιяѕιη вιя güη.кαяℓαя уαgαя güνєη∂ιgιη ∂αgℓαяα, нαѕяєтιηι ¢єкєя∂є αgℓαяѕιη вιя güη.нєя нαтα вιя тє¢яüвє gєтιтяιя∂є ιηѕαηα, ѕєη ѕєνмє вєη уαѕα∂ιм. ιѕтє тє¢яüвє ѕαηα, мєянαвα νєуα єℓνє∂α

вєηιм ѕєνgιм, zαмαη νє υzαкℓιкℓα ѕιηιяℓι ∂єgιℓ, zαмαηι кαℓ∂ιяιη¢α αуηι αη∂αуιz, υzαкℓιgι кαℓ∂ιяιη¢α αуηι уєя∂єуιz, σ zαмαη нєя αη νє нєя уєя∂є ѕєηιηℓє вєяαвєяιz

ѕαвαн güηєѕι νυя∂υgυ zαмαη уαѕα∂ιgιη ѕєняє, вєη gєℓмєℓιуιм αкℓιηα. ℓιмαηℓαяι вιя вιя gєzмєℓιѕιη, нαуαℓєт gємιℓєя αяαмαℓιѕιη вєηι ѕαηα gєтιяєη.

кαℓ вєηιмℓє ѕσηυηα кα∂αя уαѕα вυ ∂üѕℓєяι, ∂üѕℓєя вιтєяѕє уαяαтιяιz. кαℓ вєηιмℓє, υƒυкℓαяιмα ѕαяιℓ, güηєѕℓєяιмє, ιѕιgιη вιтєяѕє ραуℓαѕιяιz.

нαηι göкуüzüη∂є ѕєηιη ι¢ιη тυттυgυм, üzєяιηє тüм ∂υуgυℓαяιмι уüкℓє∂ιgιм, уιℓ∂ιzι αℓ. уüяєgιм∂єη уüяєgιηє уσℓℓαя ναя.

ѕαηα ιℓк уαℓαηιмι ѕση ηєƒєѕιм∂є ѕöуℓєує¢єgιм, ѕιяƒ уαℓαη σℓѕυη ∂ιує, ѕєηι ѕєνмιуσяυм ∂ιує¢єgιм.

gιттιη αмα ѕαηмα кι уєяιη ∂σℓα¢αк νє ѕєη∂єη вαѕкα вιяι вєηιм σℓα¢αк. уα вαηα ѕєηιη gιвι вιя ѕєνgιℓι, уα ѕαηα вєηιм кα∂αя ѕєνєη вυℓυηα¢αк.

¢αмα νυяαη нєя ∂αмℓα∂α вιя тєк ναяѕιη, ηє ιѕтιуσяυм вιℓιуσя мυѕυη؟ нєяgüη уαgмυя уαgѕιη
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:26 pm

нєя уєяє ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιує уαz∂ιм, ѕєη ∂є кαη∂ιη, вєη ѕєηι ѕєνмє∂ιм кι,ѕαηα тαρтιм.
∂ιℓєgιм ¢σк вüуüк σкуαηυѕтα вιя ѕυ ∂αмℓαѕι σℓмαк, υ¢ѕυz вυ¢αкѕιz ѕαнιℓ∂є вιя кυм тαηєѕι σℓмαк, єη öηємℓιѕι ѕєηιη ѕєνgιℓιη σℓмαк

кαℓвιм∂є ü¢ ¢ι¢єк уєтιѕтιя∂ιм. ѕєνмєк, ѕєνιℓмєк νє вєкℓємєк. ѕєη вυηℓαя∂αη ιкιѕιηι кσραя∂ιη, вαηα ѕα∂є¢є вєкℓємєк кαℓ∂ι.

ѕєνмєηιη α¢ι νєя∂ιgιηι, нєя ѕєνєηιη ѕєνιℓмє∂ιgιηι вιℓє вιℓє, gєηє ∂є ѕєηι ѕєνιуσяυм, вєℓкι вєηι ѕєνєяѕιη ∂ιує.

ѕєνєяєк αѕℓα вιя ѕєу кαувєтмєzѕιηιz. αмα нι¢ вιя ѕєу уαρмα∂αη ∂υяυяѕαηιz, нєя zαмαη кαувє∂єяѕιηιz.

güℓüмѕüη кυяυтαмαм ѕєηι ѕυℓαя∂α ¢üяüтємєм ѕєηι уιℓℓαя¢α göямєѕєм∂є уιηє υηυтαмαм ѕєηι.

göкуüzü вєηιм ι¢ιη αgℓιуσя,gözℓєяιм üмιтѕιz¢є ѕєηι αяιуσя,∂υ∂αкℓαяιм ѕєηιη ιѕмιηι ѕαуιкℓιуσя,кσℓℓαяιм ѕєηι ѕαямαк ιѕтιуσя νє кαℓвιм уαℓηιz ѕєηιη ι¢ιη αтιуσя.

υмυтℓαя∂ιя ιηѕαηα gєℓє¢єgι вєкℓєтєη, gözуαѕι∂ιя ιηѕαηα ∂єя∂ιηι ∂öктüяєη,αgℓαмαк ιѕтємєz∂ιм ѕαкιη уαηℓιѕ αηℓαмα,αѕктιя ιηѕαηι ∂єятℓι ѕöуℓєтєη.

вєηι αтєѕℓєяє αт,вüтüη νü¢υ∂υм уαηѕιη,уαℓηιz кαℓвιмι вιяαк,σяα∂α вιя тєк ѕєη ναяѕιη.

ηє∂ιя вυ ιѕιмѕιz ∂υуgυℓαя, ѕєνgιℓιм σ∂αм∂α уαgмυя кσкυѕυ ναя, кανυѕмαк üѕтüηє тєк вιя ѕöz¢üк уσк, αуяιℓιк üѕтüηє тüм ѕαякιℓαя...

уαρяαкℓαя ѕαяαяιρ ∂öкüℓüякєη уєяє уαѕℓι gözℓєяιηι çєνιяιρ göкℓєяє,нєяgüη ιѕтємєм уιℓ∂α вιя кєяє α∂ιмι αηмαуι ѕαкιη υηυтмα.

єη güzєℓ уαяιηℓαя ѕєηιη σℓѕυη,öмяüη мυтℓυℓυкℓα ∂σℓѕυη çüηкü ѕєη вυηα ℓαуιкѕιη.єgєя güη gєℓιя∂є вєηι υηυтυяѕαη ιηαηкι güℓüм ¢αηιη ѕαgσℓѕυη.
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:26 pm

ѕєνмєктєη вαѕкα ѕυ¢υм уσк, ѕєη уσкѕυη, кιяιℓ∂ι кαηα∂ιм кσℓυм, ∂üѕтüм, кαℓктιм, αgℓα∂ιм ѕєηι αяα∂ιм..................

ѕєνgιℓιуι αуℓαя¢α göяємєуєη αѕιgα, ѕєνgιℓι ιçιη αкαη gözуαѕι вιℓє güzєℓ∂ιя..

тєℓℓєяι кıяıℓмış ѕαzıм σℓѕα ∂α, кαℓвιм∂є ∂ιηмєуєη ѕızıм σℓѕα ∂α, ∂єят çєкмєк кα∂єяιм уαzıм σℓѕα ∂α, ѕєη∂єη вαşкαѕıηı αѕℓα ѕєνмєує¢єğιм.

ηє вιя ѕöz ηє вιя şαякı ηє ∂є вιя öz∂єуιş, σℓαуıη özü ιкι кєℓιмєℓιк вιя ѕöуℓєуιş: ѕєηу ѕєνιуσяυм!

υηυт σηυ αятıк ∂є∂ιℓєя, вєη σηυ υηυтмαк ιçιη ѕєνмє∂ιм ∂є∂ιм. ηє∂єη σηυ вυ кα∂αя ѕєνιуσяѕυη ∂ιує ѕσя∂υℓαя σηυ öℓєηє кα∂αя ѕєνмєує уємιηιм ναя ∂є∂ιм.

ѕєνмєує ηιуєтℓιуѕєη ιуι ∂üşüηмєℓιѕιη, αğℓαмαуı вıяαкıρ güℓмєуι вιℓмєℓιѕιη, αşк кυмαя gιвι∂ιя ∂ιккαт єт αякα∂αş, σуηα∂ığıη zαя ∂єğιℓ ∂υуgυ∂υя göямєℓιѕιη...

ѕєη вαℓıкℓαяıη αşкıηı вιℓιя мιѕιη؟ вιявιяℓєяιηє ∂σкυηαмαzℓαя αмα вιявιяℓєяιηι öℓєѕιує ѕєνєяℓєя, ιşтє вєη∂є ѕαηα ∂σкυηαмıуσяυм αмα ѕєηι öℓєѕιує ѕєνιуσяυм...

αѕαℓєт вσу∂α ∂єğιℓ, ѕσу∂α σℓмαℓı! ιη¢єℓιк вєℓ∂є ∂єğιℓ,∂ιℓ∂є σℓмαℓı! ∂σğяυℓυк ѕöz∂є ∂єğιℓ öz∂є σℓмαℓı! güzєℓℓιк уüz∂є ∂єğιℓ, уüяєктє σℓмαℓı!!

нєя güηüм ѕєηѕιz gєçє¢єкѕє вυ вєηιм ѕση güηüм σℓѕυη,ѕєηι ηє zαмαη υηυтα¢αğıм ∂ιує ѕσямα çüηкü ηє zαмαη öℓє¢єğιмι вιℓмιуσяυм..

нαуαт ℓαвιяєηт, вυℓмα¢α gιвι∂ιя. νιяαנℓαя ναя∂ıя тıρкı уαşαηтıмız∂αкι zσяℓυкℓαя gιвι. нαуαт вιя ѕσяυ∂υя. ¢єναвı ѕєηѕιη. ѕσηυη∂α вυℓмα¢αуı çözєяѕιη ’αℓıη уαzıѕı’.

ѕєνιℓєη кαняι тαк∂ιя вυуυямυѕѕα ѕєνєηє ∂üşєη çαяєѕιz вσуυη єğмєктιя. υηυтмα вєкℓєηєη güη gєℓє¢єкѕє çєкιℓєη çιℓє кυтѕαℓ∂ıя!

вιzιм уöяєℓєя∂є; кα∂єяιмιz ∂σğмα∂αη уαzıℓıя, şιιяℓєяιмιz ѕєν∂αмızı αηℓαтıя, ѕєνgιмιz кαℓвιмιzє кαzıℓıя, ѕєηι υηυттυм кєℓιмєѕι ѕα∂є¢є мєzαя тαşıηα уαzıℓıя!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:27 pm

уαℓηιz кαℓмιѕ вιя ѕєνgιηιη, вσѕ кαℓмιѕ вιя єℓιη, göямєуєη вιя gözüη α¢ιѕιηι αη¢αк ѕєνιρтє ѕєνιℓмєуєη, αуяιℓιρтα кανυѕαмαуαηℓαя вιℓιяℓєя..

вιя кυşтυη ѕєη υçυρ υçυρ ∂αℓıмα кση∂υη, ѕαηα нєρ çιçєк αçтıм, уιηє gєℓ ∂ιує, αмα ѕєη вιя яüzgαяα кαρıℓ∂ıη gιттιη. üşü∂üм, кıяıℓ∂ıм αмα нιç υηυтмα∂ıм.

αğℓα∂ığıη zαмαη вєηι αяα, ѕєηι güℓ∂üяємєуєвιℓιяιм αмα ѕєηιηℓє αğℓαяıм..

ѕєηι υηυтмαк кσℓαу σℓѕαу∂ı,güℓєη уüzüмüη αя∂ıη∂α ѕαкℓα∂ığıм кαℓвιм,нαℓα σ вαкışℓαяα νυяgυη σℓмαz∂ı...

уσℓ αяαякєη уσℓυмυ кαувєт∂ιм уıℓ∂ızıмα вαкαякєη уıℓ∂ızıмı кαувєт∂ιм ¢ιмєη∂є уüяüкєη ιzιмι кαувєт∂ιм ѕєη∂єη αуяıℓıякєη ѕєνgιℓιм αкℓıмı кαувєт∂ιм

нєяşєу вιя αηℓıктıя. αşкℓαя, ѕєν∂αℓαя нєρѕι вιя αηℓıк. кαℓαηѕα тσятυѕυ∂υя нαуαтıη. αуяıℓıкℓαя, α¢ıℓαя вιя∂є уαℓηızℓıк...

[size=12]нєя gυη ѕєν∂α ¢єкιρтє gυℓυηмυуσя ∂єgιℓ мι вιя gυzєℓ∂єη вαѕкαѕι ѕєνιℓмιуσя ∂єgιℓ мι нαηι вєηѕιz σℓυя∂υη, σℓυηмυуσя ∂єgιℓ мι...

вιя güη вυηαℓıя çσк özℓєяѕє уüяєğιη вєηι, вιя уıℓ∂ızα тαкıℓѕıη gözℓєяιη çüηкü αуηı özℓємℓє αуηı уıℓ∂ız∂α ѕєηι αяıуσя σℓαвιℓιяιм

şιм∂ι ∂αнα ιуι αηℓıуσяυм кι, ηєƒєѕ αℓмαк ∂єğιℓмιş, уαşαмαк. αтєşℓєя∂є уαηмαк gιвι вιя şєу, ѕєηι ѕєνєякєη,ѕєηѕιz σℓмαк...

єğєя вιя güη αşкıη öℓüяѕє σηυ ∂σğ∂υğυ уєяє göм кαℓвιηє !!

ѕєνмєк ѕαçαк αℓтıηα ѕığıηαη göçмєη кυşυη, кαя тαηє¢ιкℓєяι αяαѕıη∂α υçυşαη вєуαz тüуüηü göяєвιℓмєктιя.

вαηα gєℓє¢єкѕєη нєяşєуιηℓє вєηιм σℓαяαк gєℓ. вιя ємαηєт gιвι gєℓ∂ιктєη ѕσηяα, уαηıм∂α σℓмαηıη ηє αηℓαмı кαℓıя кι.

ѕσмєσηє мιѕѕєѕ уσυ .ηєє∂ѕ уσυ ωσяяιєѕ αвσυт уσυ, ℓσηєℓу ωιтнσυт уσυ ιтѕ ℓσνє, ι ℓσνє уσυ

уєηι∂єη ∂σğ∂υ güηєş ∂üηуαуα, уєηι∂єη вαтα¢αк кαяαηℓığα αмα ѕєη вιя кєяє ∂σğ∂υη кαℓвιмє нιçвιя zαмαη вαтмαуα¢αкѕıη

ѕıкıηтı çєкє¢єк кα∂αя gü¢üм α¢ı çєкє¢єк кα∂αя ѕαвяıм кαℓмαѕα∂α ѕєηι ѕєνє¢єк кα∂αя кαℓвιм нєя zαмαη ναя∂ıя

уαρяαк ∂öкєη gєηçℓιğιмιη ѕαтıя αяαℓαяıη∂α αℓтı кıямızıуℓα çιzιℓмιş νє тıяηαк ιçιηє αℓıηмış ѕυѕкυηℓυğυмυη вαş нαяƒℓєяιѕιη.
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:27 pm

αşк вιя güℓє вєηzєя çιçєк кıѕмıη∂α αşкıη ѕσηѕυzℓυğυηυ уαşαяѕıη ,∂ιкєη кıѕмıη∂α ιѕє ѕσηѕυz α¢ıℓαяı уαşαяѕıη

öℓüм∂єη ∂єğιℓ∂є öℓüмℓєя∂єη кσякαяιм,çüηкü ιℓкιη∂є вєη ναяιм,ιкιη¢ιѕιη∂є ѕєν∂ιкℓєяιм

уσкℓυğυη∂α вüуüттüм вυ ѕєν∂αуı,вυηυ ναяℓığıηα вαğışℓıуσяυм

єℓιηє gє¢єη нєя ƒıяѕαттα çєνяєηє тσнυм ѕαç; ναяѕıη вιя вαşкαѕı нαѕαт єтѕιη вιя вαнαя мєνѕιмιη∂є ..!

кαℓвιη тιк тαкℓαяı ∂σğυмℓα вαşℓαмış öℓüм вєѕтєѕιηιη мıяıℓтıℓαяı∂ıя.!

ιηѕαη ναя∂ıя zαмαηı кєη∂ι нєѕαвıηα уσηтαя, ιηѕαη ∂α ναя∂ıя вιя уαşαм вσуυ zαмαη σηυ уσηтαя ..!

υмυ∂α кυяşυη ѕıкѕα ∂α öℓüм, υηυтмα υмυ∂α кυяşυη ιşℓємєz güℓüм

ιηѕαηℓαя αуα вєηzєя çüηкü кιмѕєує göѕтєямє∂ιкℓєяι вιя кαяαηℓιк уüzℓєяι ∂αнα ναя∂ιя

ιηѕαη уα ∂σѕттυя ѕαηα уα ∂üşмαη;уα нιç уσкмυşѕυη gιвι υηυтυℓυяѕυη уα ∂α вιя αη σℓѕυη çıкмαzѕıη αкıℓ∂αη

ѕєνмєк вιя ιнтιуαçѕα,ѕєν∂ιğιηι ѕöуℓємєк ηє∂єη ѕυç σℓѕυη..

ѕєνєяєк уαşαмαк,нαуαттαкι єη вüуüк мєу∂αη σкυмα∂ιя

σ güη вυ güηü вιℓѕєу∂ιм, вυ güη σ güηü уαşαмαк ιѕтємєz∂ιм

üç нαяƒι уαη уαηα gєтιямιşℓєя gєηçℓєяιη вαşιηα ∂єят єтмιşℓєя (αşк)

ѕση вυℓ∂υğυ уєя∂є ѕєνgιℓєя, α¢ıℓαя вαşℓαя нüzüηℓєя...ηє кα∂αя çσк ѕєνмιşѕє ιηѕαη, σ кα∂αя α¢ı Çєкєя

вιя ¢σ¢υк güℓüѕüη∂є, яüzgαяıη єη ¢αρкıη öρüѕüη∂є, уαgмυяυη нєя ѕα¢ıηα ∂üѕüѕüη∂є вєηι нαтıяℓα....

∂üη gє¢тι, вügυηυ ∂üşüηüуσяυм, уαяıη ναя؟ мı؟gєη¢ℓıgıηє güνєηмє öℓєηℓєя нєρ ιнтιуαя мı؟

кαувσℓαη üмιтℓєяє вαğℓαηмαмαℓıѕıη ∂σğα¢αк üмιтℓєяι нєηüz кαувєтмє∂ιк кι.

нαуαтιη єη gυzєℓ αηι нєяşєу∂єη ναzgєçтιğιηιz zαмαη ѕιzι нαуαтα вαğℓιуαη вιяι σℓ∂υğυηυ ∂üşüη∂üğüηüz αη∂ιя...

нєяşєу αкιρ gι∂ιуσя,ιηѕαη αуηι ѕυ∂α ιкι кєz уιкαηαмιуσя

вєяαвєя αğℓαмαктαкι тαтℓıℓıк кα∂αя нιç вιяşєу кαℓρℓєяι вιявιяιηє вαğℓαмαz.

ѕєηι ѕєνιуσяυм кєℓιмєѕιηι ѕαηα ßєη∂єη ßα$кα кιмѕє ∂ємєѕιη уαℓηız ßαηα ѕαкℓα ∂υ∂αкℓαяıηı ѕєηι ßєη∂єη ßα$кα кιмѕє öρмєѕιη ηє σℓυя нєя ѕєνєη ѕєνιℓѕє ѕαηкι ßυ ∂üηуα∂α α$ктαη güzєℓ ηє ναякι gєℓ кσℓℓαяıмα öуℓє ѕαяıℓкι кιмѕєηιη çözмєує gü¢ü уєтмєѕιη!!!...

уαℓηız αçığα çıкαη ışığı göяєвιℓιуσяѕαη, уαℓηız ѕöуℓєηєη ѕözü ∂υуαвιℓιуσяѕαη, ηє göяєвιℓιуσяѕυη ηє ∂є ∂υуαвιℓιуσяѕυη...

вιя уυ∂υм zєнιя σℓѕαη, вιя αη вιℓє ∂üşüηмє∂єη ѕєηι ιçєя∂ιм, ѕıяƒ ѕєηιηℓє вιя σℓмαк νє ѕєηι ιçιм∂є нιѕѕєтмєк ιçιη.

нαуαттα єη α¢ι şєу мєянαвα ∂ιуєяєк вιяℓєşєη єℓℓєяιη єℓνє∂α ∂ιуєяєк αуяιℓмαѕι∂ιя.

нєя ∂єℓιкαηℓıηıη вιя кız αякα∂αşı σℓυя αмα ;нєя кızıη вιя ∂єℓιкαηℓı αякα∂αşı σℓмαz !!!

нαуαт уσℓυη∂α çıρℓαк αуαк уüяüмє нαуαℓ кıяıкℓαяı αуαğıηα вαтαвιℓιя.

вιяαкιρ gιттιη вєηι ѕєηι υηυттυм ѕαηмα zαмαη αℓιşмαуι öğяєтιя вєℓкι αмα υηυтмαуι αѕℓα!..

вєуαz вιя ιη¢ιѕιη ѕєη ,вιℓмєм ηє ¢ι¢ιѕιη ѕєη,ѕαηα ¢αηıм ∂ιуємєм,¢αηıмıη ιçιѕιη ѕєη...

ѕєη gözℓєяιм∂є вιя яєηк,кυℓαкℓαяιм∂α вιя ѕєѕ,νє ιçιм∂є вιя ηєƒєѕ σℓαяαк кαℓα¢αкѕιη

öℓüм ηєяє∂єη,ηαѕıℓ gєℓιяѕє gєℓѕιη ѕσηυη∂α zαƒєя çığℓıкℓαяıмız αтıℓα¢αкѕα;şєяєƒℓι вιя уαşαм ιçιη нσş gєℓ∂ι ѕєƒα gєℓ∂ι...

уαℓηızℓığıм∂α ѕєηι вüуüттüкçє кαℓαвαℓıкℓαşα¢αğıм .. ѕєη кєη∂ι кαℓαвαℓığıη∂α нєρ уαℓηız σℓα¢αкѕıη ..

ѕєηιηℓє кαzαη∂ığıм уαşαмα gü¢üηü; ѕєηι υηυтмαк ιçιη нαя¢ıуσяυм

ѕєηι ѕєνмєк güηαнѕα güℓüм вιяαктα αℓℓαн кαтιη∂α вιя öмüя вσуυ güηαнкαя кαℓαуιм

ѕєη αѕк ηє∂ιя вιℓмєzѕιη вєηι ѕєνмє∂ιη кι.αgℓα,αgℓαуαвιℓ∂ιgιη кα∂αя,вυтυη gυzєℓℓιкℓєя ѕєη∂є αѕк вєη∂є∂ιя.
[/size]
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:28 pm

"Caresiz kaldiginizda bilin ki tek care yine kendinizsiniz...!"

"Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!"

"Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!"

"Akilli olanlar sebepler konusunda tartisirlar.Ama nihai karari sonucta surekli aptallar verir...!"

"Kelimelerin gucunu bilmiyorsan insanlarin kuvvetini asla tahmin bile edemezsin...!"

"Hayatta en aci sey ;Insanoglunun yasam surecindeki kacirmis oldugu firsatlardir...!"

"Kucuk seylere gereginden cok onem verenler , elinden buyuk is gelmeyenlerdir"

"Hepimiz hayatin kisaligindan söz ederiz de, bos geçen zamanimizi
nasil kullanacagimizi bilmeyiz"

"Böcek olmayi kabullenenler, ezilince sikayet etmemelidirler."

"Askin ilk solugu mantigin son solugudur."

"Düsünceniz ne ise yasaminizda odur, yasaminizin gidisini
degistirmek istiyorsaniz düsüncelerinizi degistiriniz."

"Yasamimizda isledigimiz hatalarin cogu dusunmemiz gereken yerde
hissetmekten,hissetmemiz gereken yerde dusunmekten ileri gelmektedir."

"Eger çok kisa bir süre sonra öleceginizi biliyorsaniz ve tek bir telefon konusmasi
yapmaya zamaniniz varsa, kimi arar ve ona
neler söylerdiniz? Öyleyse neyi bekliyorsunuz ?"

"Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir..."

"Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz..."

"Karanliklara sitem edecegimize hepimiz bir mum yaksak, karanliklar aydinliga donerdi.."

"Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider. "

"Yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun. Niye bugunden baslamiyorsun? "

"Felaketin bir iyiligi varsa oda hakiki dostlarimizi tanitmasidir..!"

"Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir"

"Geçmise dönük keskelerle yasamaktansa, gelecege dönük belkilerle yasamayi tercih ederim."

"Nefsini sabretmeye alistirabildiysen ona zaferlerini müjdele..."

"Gerçek ilerleme ilerici olmaktan degil, ilerliyor olmaktan meydana gelir? "

"Insanlar sizden elestiri isterler; ama duymak istedikleri övgüdür."

"Ak&yacute;l susunca düsünce durur, düsünce durunca, hareket durur, hareketsizlik, çürümenin
esigidir."

"Hayati seviyorsaniz, zamaninizi bosa geçirmeyin. Çünkü zaman hayatin
ta kendisidir."

"Her zaman dogruyu söyle; ne dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin."

"Bugün halledemedigimiz bir sorunun nedeni, dün onu dogru yapmak için zaman ayirmamis
olmamizdir."

"Yasam geriye bakarak anlasilir, ileriye bakarak yasanir."

"Yetenek denen armagan, ihtiras, yani basari arzusu ile birlestiginde öyle bir yogunluk
kazanir
ki, dünyada hiçbir güç onu durduramaz."

"Dostu da severim düsmani da. Çünki dost gücümü, düsman ise ödevimi
gösterir."

Birisine seni seviyorum deme firsatını asla kaçırma
- Yılda en az bir kez güneşin doguşunu seyret
- Sıkı tokalaş
- İnsanlarin gözlerinin içine bak
- İlk önce sen merhaba de
- Bir kavgada ilk sen vur ve sert olsun
- Sana nasıl davranılmasını istiyorsan sen de öyle davran
- Yeni arkadaslar edin ama eskilerin de kıymetini bil
- Sevinçleri erteleme
- Sevdiklerine küçük beklenmedik hediyelerle sürpriz yap
- Sana uzatılmış bir eli daima kabul et
- Hatalarını kabul et
- Cesur ol. Degilsen bile öyle davran. Hiç kimse aradaki farkı anlayamaz
- Dinlemeyi ögren. Bazi firsatlar kapıyı hafif tıklatır
- Asla birilerinin umudunu kırma. Belki de sahip oldukları tek şey odur
- Herkesin önünde öv, elestirilerini bir kenara çekerek söyle
- Biri sana sarıldıgında, önce onun kollarını gevşetmesini bekle
- Sırt üstü uzan ve yıldızlara bak
- Köprüleri atma. Aynı nehri kaç kez daha geçmek zorunda kalacagına şaşıracaksın
- Sevginin gücünü asla küçümseme
- Yeterli zamanım yok deme, Pasteur, Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Albert Einstein'in da günleri 24 saatti
- Keşke sözcügü yerine, bir dahaki sefere demeyi dene
- Hal ve hareketlerine kendin karar ver. Başkalarının seni yönetmesine izin verme
- Sevgiline önce çiçegi yolla nedenini sonra bul
- Aynı hatayı iki kez yapma
- Olabildiginden fazla sevecen ol
- İnsanlara üçüncü bir sans verme ikide kal
- Tanıdıgın en olumlu ve coşkulu insan sen ol
- Tartışmayı bilmeyenler kavga ederler.
- Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir.
- Sevmek, bir başkasının hayatını yaşamaktır.
- Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.
- Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek birşeyi yoktur.
- Büyük mutluluklar, büyük acıların yanıbaşındadır.
- Senden iyilere yerini vermesini bil.
- Barışı korumanın en iyi yolu savaşa hazır olmaktır.
- Küçük insanların büyük gururları olur.
- Düşmanların en büyüğü düşmanlığını gizleyendir.
- Düşünmeden öğrenmek vakit kaybetmektir.
- Yükselmenin en alçakçası, zayıfların sırtına basarak yükselmektir.
- Kazanacaklarına inananlar kazanırlar.
- İnsan olmayan, insanın değerini bilmez.
- İyiliği yalnız iyiler anlar, kötülüğü herkes.
- Madem daha ecelin gelmemiş, boşuna can çekişip durma.
- Parmak ay'ı gösterdiği zaman, parmağa değil ay'a bakmak gerek.
- Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa, yanlışınız çok demektir.
- Öfkenin ateşi önce sahibini yakar, sonra kıvılcımı düşmana ya varır ya varmaz.
- Kötü haberlerin kanatları vardır. İyi haberlerin ise ayakları dahi bulunmaz.
- Yeryüzü taşla doludur. Ama pek azı boyunlara kolye olur.
- En önemli vazifemiz; kulaklarımızı, söylediklerimizi duymaya alıştırmamızdır.
- Testinin içinde ne varsa dışına da o sızar.
- Pencereden bakan dışarısını görür. Pencereye bakan ise camın kirini.
- Meyvası çamura düşüyor diye ağaca mı lanet edilir?
- Devler gibi eser vermek için karıncalar gibi çalışmak gerekir.
- Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar.
- Başkalarını avutmakla kendi acılarını unutursun.
- İnsanı hayvandan ayıran akıldır. İnsan, akıldan uzaklaştığı zaman hayvan ortaya çıkar.
- Bir kadının yüzünde taşıdığı ifade, sırtına giydiği elbiseden daha önemlidir.
- Kendilerine yardım etmeyen insanlara yardım etmeğe çalışmak faydasızdır.
- Herkesin istediğini yapabileceği bir yerde hiç kimse istediğini yapamaz.
- Acı çekmeyenler, başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler.
- İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir.
- Tekme yiyen köpeğin dişleri daha sivridir.
- Gerçeği insanların ölçüleri ile değil, insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı.
- Sessizlik de bir çeşit konuşma sanatıdır.
- Sevgililer, güzelliğe zamanla alışıp onu gözleriyle değil duygularıyla görmeye başlarlar.
- Kalbin, mantığa sığmayan ayrı bir mantığı vardır.
- Alay, çoğu zaman akıl yoksulluğundan ileri gelir.
- Bir düşmanı bağışlamak, bir dostu bağışlamaktan daha kolaydır.
- Ayrılık, sevdanın merhemi olduğu gibi öfkeyi de kini de azaltır.
- İyi olmak istiyorsan kötü olduğuna inan.
- Unutma ki ağzında bal olan arının kuyruğunda da iğnesi vardır.
- En çabuk kuruyan şey göz yaşıdır.
- Olgun bir insanı dost edinmek istiyorsanız tenkit edin, basit bir insanı dost edinmek istiyorsanız methedin.
- İnsan her zaman kahraman olamaz ama her zaman insan olabilir.
- Bazı yıkılışlar daha parlak kalkınışların teşvikçisidir.
- İnsan gençliğinde öğrenir, yaşlandığında anlar.
- Hiç kimse duymak istemeyenler kadar sağır olamaz.
- Beklemeyi bilen insan herşeyi elde edebilir.
- Cesaret ölmek değil yaşamakla ölçülür.
- Mutluluk paylaşılmak için yaratılmıştır.
- Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru yolda sekerek yürümek daha iyidir.
- İnsanlar yanlış yapabilirler, yalnız büyük insanlar yanlışlarını anlarlar.
- Güneşe bakarsan gölgeleri göremezsin.
------------------------------------------------------
URMUS SAAT BILE GUNDE IKI KEZ DOGRUYU GOSTERIR (V.I.LENIN)

ASK COK RENKLI BIR CICEKTIR AMA YETISTIGI YER KORKUNC UCURUMLARIN KENARIDIR.(STENDHAL)

SACMA BIR ZAMANIN KIYISINDA KURULMUS YASAMDAN NE FAYDA BEKLENEBILIR KI GEC OLMADAN GITMELI SIYRILMALI MAKAMSIZ UMUTLARLA YANYANA GUZEL BIR YASAM TASINMALI BERRAKLIKLARA...

TASI DELEN SUYUN GUCU DEGIL DAMLALARIN SUREKLILIGIDIR.

ASKVERDIGINIZE PISMAN OLMADIGINIZ SEVGINIZDIR..

INSANIN INSANA VERBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI.

BASIM DIYE OGUNMEYIN NE GELIRSE BASA GELIR DIZ DUSERSE TOPRAK USTUNE BAS DUSERSE TASA GELIR.

INSANLAR DIKENLER ARASINDA GULU GORUP SEVINECEKLERINE, GULLER ARASINDA DIKENLERI GORUP SIKAYET EDERLER...

DENIZLER YOLCULUGA CAGIRIR DURURDA BENI GITMEM, DUSUNEREK GERI DONECEGIM GUNU BEN BUYUK RUZGARLARI SEVERIM BUYUK OLSUN ASKIM DA, OZLEMIM DE HEPSI, HER SEY VE MAHZUN.

GUL KI NE DUSUNDUGUNU BILMESINLER...

DUSUNCELERINE DIKKAT ET EYLEME DONUSUR! EYLEMLERINE DIKKAT ET ALISKANLIKLARA DONUSUR! ALISKANLIKLARINA DIKKAT ET KISILIGINE DONUSUR! KISILIGINE DIKKAT ET KISILIGIN KADERINDIR!!

SIZ IZIN VERMEDIKCE, HIC KIMSE, KENDINIZI DEGERSIZ HISSETTIREMEZ!

BILGISIZLER ICINDE BIR BILGIN OLULER ICINDE DIRI DEMEKTIR...

INSANLARIN SIZE KARSI OLMALARI DIYE BIRSEY YOKTUR.ONLAR KENDI MENFAATLARININ YANINDADIR.

BEKLENEN GUN GELECEKSE CEKILEN CILE KUTSALDIR...

KARAMSAR OLMAK ZOR DEGIL, ZOR OLAN CILGIN BIR FIRTINADAN SONRA GOKKUSAGI GIBI GULUMSEYEBILMEKTIR.

KIM DEMIS ALKOL KOTU DIYE,BEN HERSEYIMI AYIKKEN KAYBETTIM!!

INSANLAR RUZGARLA HARAKET EDEBILEN BIR GUL GIBI OLMALI KI ETRAFINA GUZEL KOKULAR SACABILSIN...

AYAKKABIMIN ALTI DELIKTI AMA USTU HER ZAMAN BOYALIYDI...

BATAN GUNES UMUDUMUZ DOGAN GUNES TESELLIMIZ OLSUN.

BIZ ISYANKAR SOKAKLARDA BUYUDUK GULUM.ANLAMAYIZ SENIN GIBI BALLI EKMEK YEMEYI.BIZ 10 YASINDA DUNYAYA,15 YASINDA KASIP KAVURAN ASKLARA ISYAN ETMISIZ.BILMEYIZ KAYGAN PISTTE DANSETMEYI.SATMAYIZ ON KURUS ICINBIZE HAKKI OLAN SEVENLERI...

SEVIPTE AGLAMAYANLAR BEN SEVDIM DEMESIN.!!

HAYAT BIR FILM GIBI.CILELI YADA ZEVK VERICI.GULUP AGLAYANIDA VAR.AGLAYANI GULENIDE VAR.GULENLER COK AGLAR.AGLAYAN YUREKLERI TAS BAGLAR.HER BIR DAMLACIKDA ANILAR.

SENI DIGERLERINDEN FARKSIZ YAPMAYA TUM GUCUYLE GECE GUNDUZ CALISAN BIR DUNYADA, KENDIN OLARAK KALABILMEK, DUNYANIN EN ZOR SAVASINI VERMEK DEMEKTIR. BU SAVAS BASLADIGINDA ASLA BITMEZ...

TENINI BESLEYIP GELISTIRMEYE BAKMA, CUNKU O SONUNDA TOPRAGA VERILECEK BIR KURBANDIR.SEN GONLUNU BESLEMEYE BAK.! YUCELERE GIDECEK, SEREFLENECEK ODUR.

HAYAT VE YASADIKLARINI BIR OKYANUS GIBI DUSUN.... CILGIN VE DELI DALGALARA ISTEYEREK GIRMEZSIN... DURGUN SULAR KENDINI BELLI ETMEZ VE NE ZAMAN COSACAGINI SEN BILEMEZSIN."

KIZ DEDIGIN NAZ ETMEZ.ERKEK DEDIGIN HIC URKMEZ.DOSTDAN DUSMAN OLMAZ, GAVURDA NAMUS OLMAZ, GUZELDE KUSUR OLMAZ, GERCEK ASKTADA GURUR OLMAZ.

KISA BIR OYKUDUR HAYAT,UGRUNA UPUZUN ACILAR CEKTIGIMIZ,KISA BIR TURKUDUR HAYAT,BIR DAHA SOYLEMEK ICIN DELIRDIGIMIZ...

BEN HAYATIMA DAHA FAZLA GUN KATAMAM, AMA GUNUME DAHA FAZLA HAYAT KATABILIRIM!

INSAN KALBINDEKI GERCEK ASK,DORTNALA GIDEN BIR ATTIR,NE DIZGINDEN ANLAR,NE LAF DINLER...(CONFUCIUS)

GOZ YASLARI MERHAMETE DELILDIR.YUREK YANMADIKCA GOZ YASARMAZ.(MEVLANA)

ASK DAVAYA BENZER,CEFA CEKMEKTE SAIDE,SAHIDIN YOKSA DAVAYI KAZANAMAZSIN.(MEVLANA)

INSANLARIN EN BUYUK MUTLULUGU AKILLARINI DOGRU KULLANMAYI OGRENMELERIDIR. (R.DESCERLAS)

HER SEDEFTE INCI BULUNMAZ.(MEVLANA)

RUZGARA HAKIM OLAMIYORSAN YELKENLERINI ONA GORE AYARLA VE UNUTMA KI HAYAT KARSILASTIGIN GUCLUKLERLE DEGIL GEMIYI LIMANA GETIRIP GETIREMEDIGINLE ILGILENIR...

KIMSEYI KIRMAMAK VE UZMEMEK SARTIYLA DILEDIGIN HERSEYI YASA BIRGUN CEKIP GIDERKEN GERIDE NE AKLIN KALSIN , NEDE SENIN YUZUNDEN KIRILMIS BIR YUREK!

SEVMEK ACI CEKMEKTIR, SEVMEMEK OLMEK...SEVMEK ZEVKTIR AMA YALNIZ SEVILMENIN HICBIR ZEVKI YOKTUR... ARISTO

DELI SORMUS DELIYE ASK NEDIR DIYE, DELI GULMUS DELIYE BEN NIYE DELIYIM DIYE!

HICKIMSEYE DEGERINDEN FAZLA DEGER VERME YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN...

FAYDALI HALE GETIRILEMEYEN ZAMAN KAYBEDILMISTIR, CUNKI ZAMANI DURDURMAK VEYA DEPOLAMAK MUMKUN DEGILDIR...

DUNYAYI DEGISTIRMEDEN EVVEL, DUNYANIN SENI DEGISTIRMEYECEGI BIR SAGLAMLIGI ELDE ETMEYE CALIS...

INSANLAR CAY POSETI GIBIDIR,SICAK SUYA ATILMADIKCA GERCEK RENKLERINI VERMEZLER...

SEVDIGINIZ KISILER SIZDEN CALINIRSA,ONLARI UZUN YASATMANIN YOLU ONLARI SEVMEKTEN ASLA VAZGECMEMEKTIR...BINALAR YANAR,INSANLAR OLUR.AMA GERCEK ASK OLUMSUZDUR!...

INSANLAR , KOPRU KURACAKLARI YERE DUVAR ORDUKLERI ICIN YALNIZ KALIRLAR ...

DOGUSTAN SAHIP OLDUKLARINIZLA YASAMAYI OGRENMEK BIR SUREC, BIR KATILIM, YANI YASAMINIZIN YOGRULMASIDIR.

ASK INSANIN HEM DOSTU HEM DUSMANIDIR . INSANI ONUN GIBI YIKAN. ONUN GIBI SEVINDIREN BR SEY YOKTUR HAYATTA!

YASAMIN EN ILGINC YANLARINDAN BIRIDE EN IYININ DISINDA BIRSEY KABUL ETMEYENLERE GENELLIKLE EN IYIYI VERMESIDIR...

ISIGI ONUNE AL, YURU. GOLGEN ARKANDAN ISTER GELSIN, ISTER GELMESIN...

BES SEY GERI GELMEZ SOYLENEN SOZ KACIRDIGINIZ FIRSAT ATILAN OK GECEN ZAMAN GIDEN GENCLIK...

ALLAH GUCU ERKEGE, GUZELLIGI KADINA VERMIS. NE VARKI HERSEYI YENEN GUC GUZELLIGE YENILMIS.

ALDIGIMI VERDIGIMI DEGIL BENDE KALANI ARAMAK VE BULMAK BUTUN MESELE, DUNDEN BUGUNE KALAN, BUGUN YASAMIN TA KENDISI, YARIN HERSEYIN HEPSI YALAN, BI SEVGIDEN OTESI.

INSANLAR SEVILDIKLERINI OGRENINCE, SEVDIKLERI KISIYE EZIYET ETMEKDEN BUYUK ZEVK ALIYORLAR.

INSAN ONCE OZGUR OLMALI KI OZGURCE SEVEBILMELI YADA SEVMEYI TAM MANASIYLA OGRENMELIKI SEVGISI UGRUNA OZGURLUK ICIN SAVASABILMELI.

ASK SAVASA BENZER, KOLAY BASLAR ZOR BITER...

TARIHIN BILINCI OLSA GECMIS KALMAZDI. ZAMAN SIFIRLANIP GELECEK OLMAZDI.

HAYATTA BIRTEK MUTLULUK VARDIR, INSANIN SEVMESI VE SEVILMESI.

SOZLER KAGIDA DOKULUNCE, ANLAMINI YITIRMIS HECELER. GUVEN EKSILINCE BIRINE, SEVGI BITERMIS DERLER.

OLGUN INSAN GUZEL SOZ SOYLEYEN DEGIL, SOYLEDIGINI YAPAN VE YAPABILECEGINI SOYLEYEN INSANDIR.

HAYATTA NEYIN ONEMLI OLDUGUNU KESFETMEK ICIN BIR FELAKET BEKLEMEMEK GEREKIR.

SILGI KULLANMADAN RESIM CIZME SANATINA HAYAT DENILMEKTEDIR.

DORT SEY ASLA GERI GELMEZ, SOYLENEN SOZ, ATILAN OK, GECMIS HAYAT VE KACIRILMIS FIRSAT.

BIZI UZMESI GEREKEN KARSILASTIGIMIZ IMKANSIZLIKLAR DEGIL, KACIRDIGIMIZ FIRSATLARIN GEC FARKINA VARMAMIZ OLMALIDIR.

ICINIZ KOR GIBI YANARKEN SUSMAK, ACILARIN EN BETERIDIR.

INSANLAR AKILSIZLIKLARI YUZUNDEN ALINLARINDA YAZILI OLANDAN DAHA COK ACI CEKERLER.

BUYUK INSAN MUSTARIP OLDUGU ZAMANLARDA BILE BASKALARININ ISTIRABINI DUSUNEBILENDIR.

EGITIM INSANIN GUC SANDIGI YADA GERCEKTEN KOLAY ALT EDILEBILEN ENGELLERI NASIL ASACAGINI OGRETME SANATINDAN BASKA BIR SEY DEGILDIR.

HEP YARIN OLSUN ISTEDIM, YARINLAR DA DUN OLDU! TA KI SON YARINA KADAR!

SUC SEBEBINI VERENDEDIR, SORUMLULUK YUKLEME ISTEMEDIGIMIZ OMUZLARA BIR DE PISMANLIK EKLEMEMEKTIR.

KADINLARA BUYUK SAYGI DUYAN VE ONLARI HERSEYIN USTUNDE TUTAN ERKEKLER, KADINLAR ARASINDA POPULER OLMAYI NADIREN BASARABILIRLER.

NEDENSE HEP BEN BILIRIM DERSIN! SORSALAR BILMEZSIN NE BILIRSIN!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:28 pm

ALEM ' in Derdi Olmuşum , Demekki Zamanında İyi KOYMUŞUM .,
crazy devil
Admin
crazy devil

SöYLe BurSaYa KıYMeTiNi BiLSİN.. BuRSa GüZeLSe SeBeBİ SeNSiN. NiCe YaŞaM DoLu şEHRi aLeMdE.. BuRSa SuLTaNsA TACIDA SENSİN!!!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:29 pm

1) ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

2)$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

3)'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

4) îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

5)µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

6)YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

7)ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

8)BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

9)Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

10)SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

11)Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:29 pm

ßiz Şıp sewDi DeğiLiz o Dediğim Şey Ancak sakızlardan çıkar alırsın çiğnersin sonra tadını alınca çöpe aTarsın ѕєη вєηιм ƒαякıмı ƒαяк є∂ємє∂ιη αятıк ƒαяк єтѕєη∂є ƒαяк єтмєz çüηкü вєηιм ƒαякıмı ƒαяк є∂єηℓєя ѕєη∂єη çσσσк ƒαякLı:
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:30 pm

Tutulmayan sözlerde yitirdim masumiyetimi kelimelerim bu yüzden keskin ve asi ...Gülüşlerimde bile !!!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:30 pm

altında levis pantolon elinde yetmişlik rakı şişesi marifet bumu kızım sıkıyosa ayakta işede görelim ...
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:31 pm

1)Her Sôzcûqû Denedim Seni AnLatmak iCin.. ya onLar AnLatamadî Seni Ya'da Sen onLara Yetmedin.. Ben'ki Konu$mayî Bu kadar Seven , ßöyLeSine Laf Cambazî , Bir Tek Seni Tarif Edemedim.

2)ánLát ! yüréğímé DámLát Gözyáşíní . áLmá áhímí , ánlá pármák úcúmDá ácí ! ßú káçíncí súskúnLúğúm , TébéssümLér yáLáncí , Kánáttíğín yétér ártíK áçmá yárámí

3)Sénin MarKa oLdugun YéRDé éTiKéTi BéN KoYaRim . .

4)KuraMaDiGim CumLéLérin éN AnLamLi NokTaSiSin . .

5)Kader bize ørøsbuya a$ık øLan deLikanLı røLünü vermi$.

6)øyunun ên güzêL yêrìndê zìL ¢ålıncå ûzûlûrdûk yå , óylêyìm.

7)AgLaYaCaK Yér KaLmaDi Sah DostLarin OmuzunDa ! .

Cool¢îkølâtâ dî$lerîmî , hâyât dû$lerîmî ¢ûrûttû

9)hâyât 3.5 îlê 4 ârâsîndâdîr yâ 3.5 âtârsîn yâdâ 4 dôrtlûk yâsârsîn
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:31 pm

1)Gêcê måhKµm øLåñ qµñdµz Håkìm øLåmåZ

2)SiLémiyOrsân, KârâLıycâkSın!.

3)ßêñ Sêñìñ Yå$ådìgìñ ß1r Måcêråyìm, åñLåtìLmåz ß1r Rømåñ, Kåpåñmåz ß1r Yåråyìm!! Sìgìñdìgìñ LìmåñLår Uñµttµråmåz ßêñy, ßêñ Sêñìñ Yürêgìñdê kì êñ ßüyük Fìrtìñåyìm.

4)Påmµk†åñ Prênsês'mi Ølur Prênsês Dêdìgìn †å$ gìßi øLµr.

5)$µ ìstañßµL ¥añsa Ka$arları èrìmèz!

6)Tilkiyi canindan eden Parlak postudur , insani canından eden isé Kahpe Dostudur.

7)AşK KaRsiNdaKiNi BuLuNmaZ HinT Kumasi SaNmaNla SeRseMiN TeKi OlDuGuNu aNlaMaN aRaSinDa GeCeN ZaMaNDir.

Cool KaRaMurSéL'i Duman Almış, Etrafını Esrar Sarmış, Güzellerin iÇinde Beni Seven Bir Yar Varmış, Kerpiçten Duvar Kaşardan Yar oLmaz.

9)Hayat Zevk Veriyormu ki Bir Kaşıkta Ben Tadayım ?

10)Can Damarımdan Daha Yakınsın... åLmådqn 1 cånm kåLdi ø då ßéndén øLsùn!

11)İtaat Sona Ererse EfendiLikte Sona Erer¿ Burada İnsanLar GorusLeriyLe KarsiLanir , DavranisLariyLa AgirLanir , SozLeriyLe UgurLanir. .

12)Suyun Intiharidir § ê £ â £ ê . .

13) En gûzêl cûmlênîn bîlê sønûndâ nøktâ vâr.

14)b1r ømur bu zíñdâñlârdâ êllêrímsíñ, gøzlêrímsiñ mâhkúmúm sañâ

15)Biz Sosyetenin Cilalı Taslarında Dans Etmesini Bilmesekte Yaralı Kalbimizle Delikanlı Gibi Sevmesini Bliriz!
crazy devil
Admin
crazy devil

1)KaLbiMé GoMérim O Zaman uNuTupTa siLErim o Zaman Alt TaRaFi A$k Buda i$Té Vaz GéciLMéZmiSin AMAN !

2) Kıyamet mi Aşk Mı Adın YüreqimdE seni Nerye kOyayIm..

3)MiLLéTin étiKét oLdugu YéRDé Biz FiYat KoyAriz

4)aLi$ma ßana ne yapaCaim ßeLLi olmaZ ßnm. ßuqun varım, yaRın ßiRden yOk oLurum.. dOkunma ßana! kapanmami$ yaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn aÇma..

5)Sevme ßeni! yOğun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa boğu$ursun. EnqeLLerLe doLuyum..

6)YiKiLdim SévGiLim iNaNirMiSn.. YiKiLdim SevGiLim kaLdirirMiSin

7)Sular yükselince, balıklar karıncaları yer... Sular çekilince de karıncalar balıkları... Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir...

8)Artık Herşey İçin Çok Geç Demek Bile Çok Geç !!!

9)ÖyLe hoRozLar vaRdiR kI öttükLeri iCin qüNesin doqduquNu SanIrLar..

10)AsLan'a söz verdim, "Chakal" lara Yem olmayacaqım

11)GölGéMDéN Bir ékSik,KénDimDén Bir FazLaYim

12) ÇakaLIn Padi$ah OLdu Yerde it OLmak KoLaydIr Konu$mak GerekiyorSa Susmak Çok Zordur Namerdin SofrasInda Yerimiz Yoktur Mert oLan Dosta CanImIz FedadIr

13)dü$ünüyorumda , dü$ünceLerin En güzeli, Senin Beni dü$ünüp dü$ünmediğini dü$ünürken, dü$ündüğünü dü$ünmek Olsa Gerek Diye dü$ünüyorum.

14)hêr gûn fârkLı kêfêndêyîm..

15)HepSi ufLéNTi Bén Masum SérSéri . .

16)GEnçtim YakışıkLıydım .elimde güzeL ikili vardı .... Sonra bir güzeL OnLu GeLdi, biR VaLe KıZ ,oN yedi Bardak Çay ,iki paket sigara ,ve DErken PApazI buLdum

17)YaLnizca yagmur yagdiginda seviyørum ßu $ehrin insanLarini..Herkesin yùzù gõzù isLak, ßa$Lari egik ømuzLarinin arasinda..Yagmur yagdiginda..Herkes..ßenim hep øLdugum gißi..

18)hiÇh b `1` r kaLem kAdéri siLip ßaştAn yAzmIyor..!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:32 pm

1) Eger Tanri yi guldurmek istiyorsan ona hayallerinden bahset.

2)Bu GönLümDen Her GidiŞinde GönLü Sanki ben Ugurluyorum Sen benDen GideLi coK oLdu ama Ben HaLa eL saLLıyoruM

3).GüNe SaRıLıN ve.. YaRıNa MüMküN oLdUğUnCa Az GüVeNiN !!

4)yànìLdìm aLLah'ìm yànìLdìm hèp bòyLè kàLàcàk sàndìm...

5)Sana BinLéRCé Kéz oLéCégim ..

6)Ølměk Soяuŋ dêğîL , kèféÑ tåяzImIz dĕğîL

7)
ßiz ne delikanlılar gördük gül gül öldük Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 2 Wink

[color=#000000]Ahıra Girmeyen Bir Koçtum, Ot Buldukça Coştum, Anayasada En Büyük Suçtum

GüzELiM BeN YaLnıZLıĞı SiGaraYLa SevgiYi RaKıYla GeÇmİşİdE ÇekTiĞiM FaÇaLarLa ÖğReNdİm

[color:2501=#000000:2501]ßizNéParanınDéLisi Ne$éréfsizGöLgési NéKansızLarınßékçisi NédéSiLahınTétikçisiOLduqßizGönLümüzünéfésiOrtamLa rınDéLisiOLduq

HaYaT KuRŞuN SeSi KaDaR HıZLı qeÇeR AmA ÖyLeSiNe ZoRDuR ki KuRŞuNu HaVaDa SeVDaYı YüReKTe tutMaK

[b]dµrdµ kaLßîm. ¢éLî$tî hArßîm. hér kéLîmémé hakîm øLmak î¢în éttîm tAkîp. Lakîn yaraLar aLdIm yøktµ saRan. yaLnIzLık døğµ$tAn kaNımda. hadî ßak ¢évrémé kîm wAr yanImda. sôyLedîm sAna yaLnIzLık døğµ$tan kAnImdA

Padişah Olursan Tahtın. KraL Olursan Başın Gider. Biz Bu Yola Başımızı Koyduk.

[b]Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

[b]saatım kelepce evım mapus hane arkadasım mahkum yatagım ranza cesetım sensın
[/b][/b][/b]

Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Erciyes'ten buraya kadar: 0-5
» Sultanlar buraya kadar: 0-3