murAman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
murAman

crAzy DEvİL

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
crazy devil
Admin
crazy devil

Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:32 pm

ßâsen AtLâmâk İstedim Lânet øLası 3.Kattan Hayata Gemi DiøLar øsâmân Nerde Kâptân ?

Bu alemde şekli ben koyar ben çizerim,Oyunu ben başlatır ben bitiririm işine gelmezse GAME OVER beee Güzelim

eLeşTiRme Beni Beğendiysen Takdir Et... Hoşuna Gitmiyosam Kafana TaQma GüzeLim Siktir eT...!!!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

G*te GeLDi Aşkımız,İkimizde Şaşkınız...! Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

Sen Bende Bittin,Bittiğinle DeğiL GittiğinLE Mutlu oL...!

Kârâk0L m£rk£z Fark£†m£z KaramurSél GençLiq Aff£†m£z !

Seninle kazandığım yaşama gücünü; seni unutmak için harcıyorum

seven sever sevmeyen defolup gider benim dünyam her türlü döner herşey benle başlar benle biter!

Gülmeyi Unutan Gözlerime Ağlamayı Yasak Ettim Dün Gece Bir Sözle Geldi Ölüm Onada Rest Çektim...

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

İSTeNMeDiĞiMiZ ZaMaN DeiL,İSTeDiĞiMiZ ZaMaN GiDeRizzzz!

Yıllar sonra bir gün mezarlığa yolun düşerseKabri başında kuran yerine müslüm baba okutulan

KaRaNLıĞıN oRTaSıNSa BiR YeRDeYiM YaLNıZLıĞıN BiLe YaLNıZ KaLMaKTaN KoRKTuĞu KoRKuNuN BiLe DeHŞeTe DüŞTüĞü BiR GeCeDe BiR YıLDıZ KaYıYoR Ve BeN... SeNi DiLiYoRuM

''0'' degil erkek gibi vardık.sokagı degil mahalleyi bastık.1 kişiyi degil alayını kovaladık ibnelik degil tarih yazdık...

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar!

Bir serseri görürsen beni hatırla Bu serseriden olacak sana son hatıra.

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.!

BeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur..

Dünya Dedigin Bir Tutam Ottur Kahpe İle Şerefsize İtibar Çoktur Ne Kadar Delikanlı Olursan Ol Bir Kızın Gözünde Degerin Yoktur!

GiDeN GüN GeLiR DöNMeK iSTeR..BıRaKıN DöNSüN, Ne KAYBeTTiĞiNi BiR DaHa GöRSüN !!!

Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır unutmak kelimesi sadece kan ile mezar taşımıza yazılır.

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

Her$eyimi verdim Sen'in a$k'Ina ß1r Sevqi ßorcun var unutamazSIn.

Günahkar ß1r $ehrin Ihanet doLu saßahLarIndayIm.

Zor gunlerimde katkisi olmayanlarin, iyi gunlerimde hissesi yoktur !

Tikky'yim éZéLDéN Donum DizéLDéN Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin
http://www.muraman1.yetkin-forum.com
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:33 pm

adımı yalana karıştıranlar... ben her şekil doğru olanlardanım her daimm kraLıNı soLLarım

buraLarda iLq Ve soN sözü hep beN söyLerim çüNKü beNim buLuNduum yerde sizdeN çoq, ama siziN buLuNduuNuz yeRde beNdeN hiç yoq.

Başkalarının yolunda yürüyenler ayak izi bırakamazlar...!!!

sadece bheN kaybetmeq istediğim zamaN kazaNabiLirsN ,)

kraLıN yaNnda kraLiçe oLmq varKeN soyTarıNN yaNnda maskara oLmA

aLayıNız teq sıra oLuN kraLıNız bir adım öNe geLsN!!

sAnA cÜmLeLerİm yEtmEs dEmİ$tİm $İmdİ sEnİ AlLah'a hAwaLE eTtİm...!

beи yasaяıм! yasaимıs ∂uyguℓaяıмℓa... oяtasın∂an bölüимüs uykuℓaяıмℓa... beиi ∂üsüимe ; topaяℓaиıяıм ! güℓe güℓe git, selaмetle ...

kiмseиiи iyisi kötüsü ∂oğrUяusu yaиlışı olмa∂ıм! gel∂iм geçtiм kiмse∂e kalмa∂ıм!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:33 pm

вαк∂ı ∂ιє ѕєνισмυ,öρтü ∂ιє єνℓєηι¢єк мι ѕαη∂ıη кıѕıм 2007 уıℓıη∂αуız ѕєη єякєкℓєяι ne ѕαη∂ıη؟
crazy devil
Admin
crazy devil

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

°•уαğмυя мυтℓυℓυğмα göℓgє ∂üşüямєк ιçιη уαğıуσяѕυη вιℓιуσяυм ηιуєтιη вєηι αğℓαтмαкѕα вєη zαтєη αğℓıуσяυм•°

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

Sadece küller kaldı aşkından geriye; ama bil ki, sana da yer yok artık bu kalpte!!!

вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя.

gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм.

кєşкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє

[color=#000000]Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

вєη∂єη αуяı ѕєη şιм∂ι мυтℓυмυѕυη؟؟ вєη вöуℓє αğℓαякєη нυzυяℓυмυѕυη؟؟

§êñĐęñ ƒǻŽĻǻ ßĪŗşêŷ Ĩ§ŦèмīŶơřưм ƯžǻķŤǻŅ Ưžǻģǻ ßĩŖ ĢůĻ§ěń ŶęŤęŘ.

BiR Hİç OlUp İmPaRaToR OlMaKTaNsA,OnuRlU Bir HiÇ OlMaYı TeRcİh EdeRiM..

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım..!

Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim ..

Yalan ne kadar hızlı olursa olsun gerçek onu yakalayıp mutlaka geçer...

[color=royalblue]ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує! Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

[color:bf58=#0000ff:bf58]DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

[color:bf58=#0000ff:bf58]HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?

YaşaM aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR.
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:34 pm

CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ .

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, SusuZ SabunsuZ Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

herşey başlar biter,ben hep sende bittim..

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм!

ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..

CêkêmêyênLêrê AcârIm YoLumu.

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!

öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя..

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

уαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz..

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR......... !

Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara..

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

ßu laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik. Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin..

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:34 pm

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr Razz

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I:@ Başının TaCı !

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarın ellere...

Hâ¥âTTâ ïKï KöR TâNıDıM ßïRï ßêNï GöRMê¥êN §êN...DïĞêRï §êNDêN ßâŞKâ§ıNı GöRMê¥êN ßêN

hayata iki sey sevdim dikenine ragmen gülü
Nazina ragmen seni ...

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...

вєℓкι уαşαηαη нєяşєу gєяçєк,αмα ιηαη αятıк çσк gєç

[color=#000000]aKLiMDa KaLaN GiDi$iN_DeGiL GeRi GeLMeYi$iN

aynı ucu kırık kalemle kalemtraşın aşkı gibiydi.

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

zєкι çєνιк νє αнℓαкѕızıм вєηι вöуℓє ѕєνєη кızıη нαѕтαѕıуıм Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

Sen Bizi ALeme DeğiL, KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor..

SÖZ Bizde øRTAM Bizde TAKLİT yøk Bizde MEVZUDA Takmıyøruz Geri VİTESE ! KømaLardayıZ efkarLIyIZ .

GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı!

AtLamak yasak ama önüne geçemiorum,Bir Huzur içinde ben neden yüzemiorumMsn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 BiggrinGeL Suyu Boşaltalım!Yeniden DolduraLım Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker:@Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

Ben 'SeN SeN' die bittim Kızım ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm Kızım,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen..

gİtTiN,SeN ZaTeN BaNa GiTmEk iÇiN GeLmİşTiN

a$hq 1çiğqöfTe gißidiR..acıSı oLmasSa tadıDa oLmas..!

én qüséL a$k bénim a$kım.. séwmiorm, ama hér zmn séwiLiorm.. Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

GözYAŞlarım YAĞmur Olup AKSada Ayrılıklar Yüreğimi YAKSADA Bu Vefasız KAhrolası DÜNYADA Kimseyi SENİN kadar SeVMediMm!!!:

Hey MeZarCı ßaNa OyLe ßIr MeZar Yapqi OkuyaNLara Dert OlsuN UstUNe OyLe DErTLı YaZqı $evqıLım OquDukca KahroL$uN

[color:3c95=#000000:3c95]hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ, sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ

BABA`lãr Siyah giy£r ! Beyaz Ic£r . ,)

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

§ìmdí Âglíyø®µm Kéñdì HãLímé ßèñ â$kìñ Kãh®íñî ¢èkém£z OLdµm..

ßµ Kådå® Fåhî§êñîñ SµLTåñ ßµ Kådå® GôTûñ K®åL øLDµgµ ¥ê®Dê ßêñ Âñ©åk ßî® Sø¥Tå®ı¥ım !!!
crazy devil
Admin
crazy devil

____####_____♥♥♥____#####__ ♥
___######____ ♥ ____######__ ♥
__######################__ ♥
_#######################__ ♥
_#######################__ ♥ Karanlik cökünce, sokagimiza,
_#######################__ ♥ Kösede ben varim, Unutamazsin,
__#####################__ ♥ O Mutlu Günler, hep gelir aklina,
___####################__ ♥ Sen beni ömrünce, UNUTAMAZSIN.!!!!
____##################__ ♥
______###############__ ♥ Mektuplari yirtip, attin diyelim,
________############__ ♥ Resimleri yirtip, yaktin diyelim,
__________#########__ ♥ Bir mazi var olup, nasil silelim,
____________#######__ ♥ Sen beni ömrünce, UNUTAMAZSIN.!!!!!
______________#####__ ♥
________________####__ ♥ Ah edip adini, her anisimda,
__________________###__ ♥ Bir asik misali, hep yanisim da,
____________________##__ ♥ Bir hayal olurum, yanibasinda,
______________________#__ ♥ Sen beni ömrünce UNUTAMAZSINNN.!!!!!!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:35 pm

Ne aGLaMaKTaN GoZ YaSLaRiM BiTTi.. NeDe iCiMDeKi aCi DiNDi..

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

Su DunYaDa TeK GeRCeGiM SenSiN SaNiYoRDUM ,, aMa BiR YaLaNiNDa YaLaN oLDuGuNu NeRDeN BiLeBiLirDiM

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

Size iyilik yapmak için yaklaşan birini görürseniz, KAÇINNN !...

[color=#000000]Benim için hayatta 8 önemli sey vardır: Pamuk prenses ve yedi cüceler Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Biggrin

İntikam yolunda trafik yoktur

[color:9a12=#000000:9a12]YaK BiR SiGaRa VeR GeRiYe DöNmEz BeNiMLe öLMeYeN DüŞüNCeLeR BöLMeZ YaK BiR SiGaRa VeR YiNe DöN GeL

Kökünü ve dalını beğenmeyen meyve, olmadan çürür.

•.....nokta değil ,virgül koydum öyküme.....

öℓüмє кυуυ кαz∂ıм...∂üşєям!ѕ!η вєη!мℓє

BuNDaN SoNRa Sensiz gecen dakikalarimi yasanmamis ilan ediyorum..

!!...Beni Umutlarımın Bittiği Yere ASIN...!!
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:35 pm

sana her yol paris olabilir ama burası istanbul be güzelim...
crazy devil
Admin
crazy devil

Ulan bu memlekette sadece TEKSOY mu görevde???
DİŞ SAĞLIĞINIZI KORUYUN.
Kavgadan uzak durun!
SATICI GİREMEZ!!Özellikle memleketi satanlar!!!
DİKKAT!Vereceğiniz oy oyulmanıza yol açabilir.
Kadere REST çektim isyanlardayım,
babama REST çektim hastanedeyim.
Yeni nükleer silahlara hayır! Önce eskilerini kullanın.
Dünya'ya gelmemin iki sebebi var:
Biri ANNEM
diğeri ise BABAM.
Bu aysonu kalbimi boşaltırsan iyi olur ,
aybaşı Almanya'dan sevgilim gelicek!
Bikini bir tel örgüye benzer,
bölgeyi korur ama manzarayı bozmaz.
Bana karne notunu söyle sana babanın tansiyonunu söyliyim.
İstediğinizi söyleyin ''emniyetesiniz'' dediler,
EMNİYET'teyiz.
Allah kadın yarattı,
erkek Allah yarattı demedi.
Sabah kahvaltı yapmadım;çünkü seni düşünüyordum,
Öğle yemek yemedim;çünkü seni düşünüyordum,
Akşam yemek yemedim;çünkü seni düşünüyordum,
GECE UYUYAMADIM;ÇÜNKÜ AÇIM ULAN!
Yes abicim...Türkçe'yi koruma yasasına benden de okey!
Gökyüzü...Güneş...Sahil...Gel de ÖDEV yap!

MSN VE SPACES LİVE HAKKINDA HERŞEY
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:36 pm

َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ BéŞiKTa$ َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:36 pm

Nescafe bile üçü bir arada ama ben seninle bir arada olamadım...
crazy devil
Admin
crazy devil

SEN ÇÖL OL BEN ÇÖLDE TEK ÇİÇEK SEN DENİZ OL BEN DENİZDE TEK BALIK(AŞKIM)
crazy devil
Admin
crazy devil

Real olmayan hiçbir şey gerçek değildir Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Smile
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:37 pm

herşeyi boşver hayat boş
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:37 pm

Nasil Geldİysek DÜnyaya Öyle GİdeceĞİz... KarŞiyakali DoĞduk KarŞiyakali ÖlceĞİz...
crazy devil
Admin
crazy devil

·#·$$eni $ewiorum diyene inAnma yoL ver...βeni en $on βırakıp gidende βeni her$eyden çok $ewerdi βo$wer...!:
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:38 pm

- - ѕєη нı¢ уαzℓızℓıgα вıѕєу αηℓαтıηмı؟؟؟:
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:38 pm

ѕєνgιєя ѕαнтє...ιηѕαηαя кαнвє !!!! нαуαтıηız ραη... ααуıηız уααη !!!:
crazy devil
Admin
crazy devil

( < P є я f є ¢ т α и g є ℓ > ) Anladım Herşey Sensin...:
crazy devil
Admin
crazy devil

- - hayatım karanlık yerlerde gecer yüregım kırılmıs kadehe benzer yüzüme nefretle bakmayın yeter kötüysem düşkünsem kime ne bndn
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:39 pm

|เ{•------» єç şгเภєשlєгl
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:39 pm

HayaTtıM DaNdiNi OolDuu iiicee
crazy devil
Admin
crazy devil

düşman kelimesini dost sandıgım serefsizlerden ögrendim.....
crazy devil
Admin
crazy devil

MesajKonu: Geri: Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..   Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 11:40 pm

MSN MESSENGER HARiKA NiCKLER PROGRAMI

istemediğin kadar nick

http://rapidshare.com/files/25864329/MSN_MESSENGER_HARiKA_NiCKLER_PROGRAMI.html

Msn nickleri buraya.. lütfen ayrı konu açmayınız..
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Erciyes'ten buraya kadar: 0-5
» Sultanlar buraya kadar: 0-3